В першу шлюбну ніч дружина і чоловік домовилися нікому не відкр ивати двері, але те, що сталося потім, змінило чоловіка назавжди!

У перший день свого шлюбу дружина і чоловік домовилися нікому не відкривати двері.У той же день батьки чоловіка прийшли до них і постукали в двері. Чоловік і дружина подивилися один на одного.Чоловік хотів відкрити двері, але, оскільки у них була домовленість, він цього не зробив, тому його батьки пішли.Через деякий час в той же день прийшли батьки дружини.

Дружина і чоловік дивилися один на одного, і хоча у них була угода, дружина зі сльозами на очах прошепотіла: «Я не можу зробити це з батьками», і вона відкрила двері.Чоловік нічого не сказав.Пройшли роки, і у них народилися 2 хлопчика.Через деякий час у них з’явилася дівчинка. Батько влаштував дуже велику і щедру вечірку на честь новонародженої дочки і запросив всіх друзів.

Пізніше тієї ночі його дружина запитала його, в чому причина такого великого свята на честь їх дочки, в той час як вони не робили нічого подібного в честь старших дітей.Чоловік просто відповів: «Тому що, нарешті, народилася та, хто відкриє мені двері».Дочки адже такі особливі!Ваша маленька дівчинка буде тримати вас за руку зовсім недовго, але зате буде тримати ваше серце все життя. Дочки — ангели.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*