10 продуктів розчинять кристали сечової кислоти і позбавлять від подагри, каменів в нирках, болів в суглобах!

Наше тіло запрограмоване на позбавлення від сечової кислоти. Але проблема в тому, що якщо кислота виробляється в великих кількостях, то це провокує розвиток різних проблем зі здоров’ям: камені в нирках, болі в суглобах, подагру і не тільки.

Коли ми їмо регулярно велику кількість тваринних білків, наше тіло створює речовину, звану пурином, і саме це породжує кристали сечової кислоти.

У гіршому випадку наше тіло переходить в гіперурикемію і в цьому випадку ми можемо постраждати від:

– Метаболічного ацидозу.

– Проблем зі шкірою.

– Хворобливість суглобів.

– Хвороби нирок і ниркових каменів.

– Лейкемії.

– Діабету.

– подагра.

На щастя, є продукти, які допомагають боротися з сечовою кислотою! І ми пропонуємо вам 10 найефективніших, які варто вживати регулярно.

1. Брокколі і огірки.

Ці овочі здатні знизити виробництво сечової кислоти і утворення кристалів. Вони зазвичай утворюються навколо наших суглобів, що в результаті викликає біль і деформацію суглоба.

2. Банани.

Банан, багатий калієм, що дуже важливо для зниження рівня сечової кислоти в організмі.

3. Морква.

Ви можете уникнути накопичення сечової кислоти з регулярним споживанням сирої моркви, а також поліпшити загальний стан здоров’я.

4. Вишня.

Ця смачна ягода здатна нормалізувати рівень сечової кислоти. Оскільки вона містить речовину під назвою «антоцианін». Крім того, вона запобігає утворенню кристалів навколо наших суглобів.

5. Вода.

З споживанням води ви можете не тільки знизити рівень сечової кислоти, а й усунути відходи і токсини з вашого тіла.

6. Селера.

При частому вживанні селери, ви зможете уникнути більшої кількості ускладнень, викликаних сечовою кислотою, а також знизити її рівні.

7. Яблуко.

Ви можете детоксифіцірувати своє тіло з регулярним споживанням яблук. Це також допомагає усунути надлишок сечової кислоти.

8. Лимон.

Видалити сечову кислоту і уникнути багатьох проблем зі здоров’ям, допоможе регулярне вживання лимонної води. Пийте лимонну воду завжди через 30-40 хвилин після кожної їжі.

9. Зелений чай.

Вживання зеленого чаю знижує ризик розвитку подагри, а також бореться з гіперурикемією. Рекомендується пити 1-2 чашки зеленого чаю щодня.

10. Сира цибуля.

Ви можете уникнути надмірної сечової кислоти в організмі, вживаючи сирий цибульний салат, приправлений тільки лимонним соком і невеликою кількістю оливкової або лляної олії.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*