Забудьте про нежить на кілька років! Ціна питання – мінімальна!

Ну ось нарешті показала цю статтю подрузі, бо вона не вірила мені. Тижня 3 назад я прочитала і відразу зробила – ефект приголомшливий, а то соплями заливалася! “.

У сезон застуд, щоб боротися з обридлою нежиттю придумано чимало способів, але один з найефективніших чомусь всі забули, сьогодні ми вирішили вам нагадати цей простий і дешевий рецепт, здатний позбавити вас від неприємних симптомів надовго.

Всі геніальні рецепти прості по своїй суті, як і всі геніальні ідеї логічні, лаконічні і тямущі. Скористайтеся нашою порадою і позбавте себе від нежиті.

Цим способом піддається лікуванню навіть хронічний нежить, який, власне, у мене і був.

Лікар сказала, що так лікується навіть гайморит, але стверджувати не беруся.

Можу сказати, що мій жахливий струмок з носа припинився на третій день інтенсивного лікування, а потім зник на … три роки.

Так Так! Абсолютно ніякої нежиті у мене не було цілих три роки, навіть при застуді. Коли я знову «засоплила» при несподіваному грипі, лікування було розпочато негайно, і нежить знову втік на кілька років.

Цьому рецепту вже більше 10 років – я почала застосовувати його в 2004 році і за весь цей час риніт дошкуляв мені 3-4 рази, та й то під час ГРВІ.

Без перебільшення скажу, що для мене це найкращий народний засіб проти нежитю, який лікує швидко, безпечно і надовго.

Отже, починаємо лікуватися.

Етап перший – промивання носа содовим розчином

Готуємо розчин – 1 ч. ложка соди на склянку води. Лікар говорила мені промивати ніс з долоньки, втягуючи воду кожною ніздрею по черзі і спльовуючи через рот. Але через хворого вуха (у мене був хронічний отит) такий спосіб ставав неприйнятним – вода потрапляла в середнє вухо, і починалося запалення.

Я пристосувала для цих цілей маленький чайничок для заварки і промиваю ніс за методом йогів: Після процедури необхідно добре висякатися. Зазвичай, після промивання починається рясний вихід слизу з носа, що триває 5-10 хвилин, тому запасіться серветками. Потім можна переходити до другого етапу.

Етап другий – запилення носоглотки стрептоцидом

Розтираємо таблетку стрептоциду в ложці до порошку (це дуже легко) і кожною ніздрею по черзі втягуємо порошок.

Це зручно робити прямо з ложки, але можна скрутити з паперу трубочку. Вдихати порошок стрептоциду потрібно так, щоб він потрапляв і в горло. Однією таблетки вистачає на 3-4 процедури.

Таке лікування проводять не менше 6 разів на день протягом перших 3-4 днів (залежно від вираженості захворювання), а потім нежить припиняється взагалі. Більше 6 днів нелікувався ніхто, у всіх, хто випробували цей метод, риніт припинявся на 3-5 добу.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*