Домашній засіб для вмивання проти зморшок і висипу – натуральний і ефективний

Мати сяючу, гладку і пружну шкіру без зморшок і дефектів – мрія кожної жінки і водночас… Постійна боротьба. Як тільки позбудешся від однієї проблеми зі шкірою, з’явиться інша. Іноді це почервоніння, іноді – запалення пір або висип, кола під очима або сухість шкіри. Знайоме, так?

Основна проблема – хімічні косметичні засоби

Найсерйозніша проблема з більшістю косметичних засобів – це зміст шкідливих хімікатів. Допомагаючи нам з однією проблемою, вони неминуче провокують іншу. І ми потрапляємо у замкнене коло, купуючи все нові засоби і наживаючи собі чергові проблеми.

Яскравий приклад – колишні знаменитості, які використовували надмірну кількість косметичних засобів. Подивишся на те як вони зараз виглядають і міркуєш: а може взагалі не варто цього робити?

Тонни омолоджуючих засобів тимчасово давали свій ефект

Але з часом відбувалася зворотна реакція, і багато знаменитостей стали виглядати навіть старшими за свої роки.

Крім того, не варто забувати, що всі ці “чудеса” молодильної індустрії коштують чималих грошей.

Однак, фахівці в області косметології стверджують, що цей марафон за вічною молодістю не має сенсу

І для того, щоб у будь-якому віці мати красиву шкіру, потрібно дбати тільки про три речі. Це зволоження, живлення і очищення.

А для цього є найпростіший спосіб, про який чудово знають у секретних косметичних лабораторіях. Для них – він не несе надприбутків. А нам – реально допомагає піклуватися про свою шкіру, щоб вона довгий час зберігала молодий та здоровий вигляд.

Це засіб дає шкірі усе, що їй необхідно. Це – очищення, зволоження, живлення й захист від бактерій. Застосовувати його можна не тільки для обличчя, але й для тіла. Зрештою – воно також вимагає турботи.

Вам будуть потрібні наступні інгредієнти:

  • харчова сода
  • кокосова олія

Харчова сода підтримує необхідний pH шкіри і запобігає зросту шкідливих бактерій.

Кокосова олія насичує шкіру натуральними жирами, зволожує її, очищає пори і пригнічує запалення.

Дійте наступним чином:

1. Змішайте обидва інгредієнти у співвідношенні 2 частини кокосової олії до 1 частини соди. Якщо кокосова олія тверда, розігрійте її на водяній бані.

Приготуйте досить суміші, щоб її вистачило на заплановану процедуру. Трохи (2 + 1 чайні ложки) буде досить для обличчя. Якщо ви хочете порадувати усе тіло, тоді приготуйте більше суміші.

2. Спочатку промийте шкіру дитячим милом і теплою водою.

3. Тепер нанесіть приготовлену суміш на шкіру і залиште на 5-10 хвилин.

Попередження: будьте обережні, щоб суміш не потрапила в очі

4. Обережно помасажуйте шкіру під час нанесення суміші. Таким чином олія краще вбирається в шкіру, і водночас харчова сода допомагає видалити верхні змертвілі шари.

5. В кінці змийте суміш теплою водою і обережно витріть шкіру рушником.

Повторюйте цю процедуру приблизно 3 рази на тиждень. Це не займе багато часу, але ви помітите: як шкіра стає більш пружною і здоровою.

Увага: перед використання рад, обговоріть їх зі своїм косметологом.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*