Суміш меду з куркумою – рецепт потужного засобу для підтримки здоров’я

Куркума здавна несе користь людям не тільки на кухні, але і у народній медицині. Ці прянощі виділяються своїм кольором і певними лікувальними властивостями. Мед також є незамінними натуральними ліками. А суміш меду та куркуми – надзвичайно потужний засіб для підтримки здоров’я.

Куркума містить активну речовину куркумін, яка зменшує запалення і усуває багато проблем з травленням. Також куркума володіє протигрибковими і антибактеріальними властивостями, які допомагають боротися з різними бактеріями.

Куркума володіє дуже сильними антиоксидантними властивостями, тому допомагає захистити клітини організму від пошкоджень. Вважається, що куркума може навіть допомогти запобігти раку. Приголомшливі властивості куркуми посилюються у поєднанні з медом.

Суміш меду і куркуми

  • 1 столова ложка порошку куркуми
  • 100 г меду

Рецепт

Змішайте інгредієнти і перелийте їх у скляну ємність. Приймайте по 1 чайній ложці кошти щогодини, якщо ви підхопили застуду або грип.

На другий день потрібно приймати по 1 чайній ложці кожні 2 години. Краще дати суміші розчинитися в роті, а не відразу її ковтати.

Для профілактики простудних захворювань і для зміцнення імунітету, цю суміш приймають по 1 чайної ложки раз на день з ранку.

Обов’язково поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж приймати будь-яке лікування.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*