Цей трюк позбавить від багатьох проблем з носом… Всього за 1 хвилину!

У холодний період як ніколи актуальна проблема закладеного носа.

Найчастіше той, хто ледь відчув перші симптоми ГРВІ, негайно біжить в аптеку і купує судинозвужувальні препарати для носа. Але їх дія із часом втрачає ефективність… Є ліки – судини звужуються, немає препарату – знову з’являється набряк.

При недотриманні дозування можна домогтися парадоксального ефекту: після кожного застосування ліків буде неодмінно виникати набряк. Щоб уникнути таких наслідків, краще замінити використання судинозвужувальних препаратів на звичайне промивання носа.

Для нашої кліматичної смуги це один із найнадійніших методів боротьби з нежитю і навіть із гайморитом. Підсолений розчин допомагає дбайливо видалити слиз, що скупчився, зменшити набряк, а також знизити кількість виділеної рідини.

Цю процедуру можна здійснити в лор-кабінеті за допомогою спеціальних пристроїв, проте домашнє промивання анітрохи не поступається за ефективністю сеансу у лікаря. Щоб позбутися від нежитю, необхідно промивати ніс не рідше, ніж 3-4 рази на день через годину після їди. Для цього можна придбати в аптеці готовий розчин або ж приготувати його самостійно…

Промивання носа в домашніх умовах

Інгредієнти:

  • 0,5 л фільтрованої або мінеральної води
  • 1 ч. л морської або гімалайської солі

Приготування:

1. Нагрій воду до температури 40 градусів. Будь обережний, дуже гарячою водою можна травмувати слизову носа.

2. Розчини в рідині морську або гімалайську сіль.

Також промивати ніс можна слабкими настоями з трав. Найкраще підійдуть ромашка, мати-й-мачуха, звіробій, евкаліпт, календула і шавлія.

Важливо розуміти, що процедура промивання носа протипоказана при таких захворюваннях: гострий отит, гострий гнійний гайморит, регулярні носові кровотечі, новоутворення в пазухах носа, непереносність використовуваних у розчині компонентів.

Бажаємо тобі залишатися здоровим, попри всі капризи холодного сезону. Обов’язково поділися цією статтею з друзями!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*