Цей старовинний рецепт поліпшить кровообіг головного мозку! Всього 3 інгредієнти …

Переважна більшість людей не знають, наскільки кровоносні судини в головному мозку чутливі.

Головні болі, запаморочення, скачки тиску та, навіть, проблеми із вагою – усе це може стати наслідками поганого циркулювання крові. Втім, чи не найбільшої загрози спричиняють власне проблеми із кровообігом у головному мозку людини. І, якщо не виявити проблему та не почати її вирішення завчасно – ризик виникнення інсульту і деменції зростає до критичної позначки.

Прикро, але статистика свідчить про те, що більшість людей і гадки не мають про проблеми зі своїм здоров’ям. Зокрема це стосується погіршень кровообігу у головному мозку. Зрештою, зовсім не варто знати про певні неполадки, щоб займатись їхнім усуненням. Якщо у вас не виявлено проблему – не поспішайте дякувати долі. Краще займіться собою, щоб ця тенденція залишалась незмінною. До вашої уваги – найбільш дієві способи лікування проблем із кровообігом у головному мозку. Беріть на замітку, адже такі речі не оминуть жодного!

Готуємо домашній засіб для покращення кровообігу

Рецепт №1

Що знадобиться?

  • 1 склянка подрібненої цибулі;
  • 1 склянка меду;
  • 1 склянка журавлини.

Як приготувати?

Подрібнюємо цибулю до консистенції пасти, після додаємо до неї рідкі компоненти. Зберігати лише у холодильнику. Застосування: приймати по дві ложки тричі на день (внутрішньо), перед основними прийомами їжі. Період лікування – три місяці.

Рецепт №2

Що знадобиться?

  • 10 г кореню реп’яха;
  • одна склянка води.

Як приготувати?

Залийте коріння реп’яхів окропом та залиште настоюватись на 10-12 годин. Застосування: пити по 50 мг напою кожного ранку після прийому їжі. Проводити цю процедуру не більше двох місяців. Рецепт стане при нагоді також тим, хто веде сидячий спосіб життя.

Рецепт №3

Що знадобиться?

  • один лимон;
  • 1 склянка оливкової олії;
  • 3-4 ст. л подрібненого часнику.

Як приготувати?

Змішуємо часник та оливкову олію, згодом ставимо суміш до холодильника на цілу ніч. Лише зранку додаємо до неї сік лимону. А краще – змішувати густу масу із лимонним соком лише під час споживання – тричі на день за 30 хвилин до їди.

Профілактика

Окрім процедур харчових, існує ще чимало методів, що допомагають попереджати симптоми погіршення кровообігу у головному мозку.

Однією із причин порушення кровообігу є гіподинамія. Простішими словами, пасивність та малорухливий спосіб життя. Відтак, щоб уберегти себе від недуги, варто частіше займатись спортом. Щонайменше, регулярно виконувати певні фізичні навантаження. Буде це ранкова пробіжка чи урок танців – немає значення. Важливо, щоб ви рухались.

Позитивно впливають на кровообіг і теплові процедури. Такі, як сауна чи лазня. Вигрівання тіла стимулює рух крові по всьому організму. Якщо у вас немає змоги навідуватись до сауни часто, при нагоді стануть такі нетрадиційні цілющі засоби, як прополіс, барвінок, настоянки на конюшині чи інших рослинах.

Надмірна вага, підвищений холестерин, куріння – фактори, що провокують виникнення порушень кровообігу у головному мозку. І тільки спроба їх уникнути може стати відмінною профілактикою. Зрештою, ніколи не завадить не зайвий раз завітати до лікаря на обстеження і з’ясувати, є у вас проблема чи ні. Якщо ж вона у вас вже виявлена – такі походи повинні стати для вас регулярними.

Інформація призначена тільки для ознайомлювальних і освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Даний матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

Не забувайте, ваше здоров’я – у ваших руках!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*