Запам’ятайте їх! Ефективні вправи та поради для спалювання жиру.

Як прибрати надокучливі боки та живіт сьогодні цікавить багатьох жінок.

Причини появи животика

Основною причиною, з якої з’являється живіт і боки є надмірне вживання солодкої і жирної їжі. Вуглеводи і жири перетворюються нашим організмом у відкладення між м’язовою тканиною і шкірою, тобто “про запас” (на чорний день). Також організм такі ж запаси робить між м’язовими тканинами і внутрішніми органами, заповнюючи всю черевну порожнину і створюючи нам проблему: як прибрати боки і живіт.

Натуральні засоби для схуднення

Крім фізичних навантажень і обмежень калорійності процес позбавлення від бочків і живота (тобто жиру) можна істотно прискорити почавши щодня вживати такі продукти:

  1. Лляна олія – ​​найдешевше джерело жирних кислот, які необхідні для розщеплення жирових клітин. Рекомендується вживати по 1 чайній ложці на день (вранці).
  2. Червона риба (жирна, наприклад сьомга) – “дороге” джерело жирних кислот, але дуже корисне.
  3. Цитрусові (тобто лимони, грейпфрути) – ці фрукти не тільки підіймають ваш імунітет, але і допомагають розщеплювати жир.
  4. Кава – тонізуючий напій, який підіймає тиск, підсилює кровотік і покращує обмін речовин.

Універсальні способи спалювання жиру на боках і животі

До них сміливо можна віднести: біг (саме підтюпцем на порівняно довгі дистанції), баню (без фанатизму), плавання і деякі косметологічні процедури (масажі та обгортання). Всі вони по-своєму хороші, в залежності від конституції тіла і кількості зайвої ваги (а також фінансових можливостей і доступності за часом) можна поєднувати різні заняття в будь-яких пропорціях і кількостях, але! Схуднення і прибирання боків і живота – процес поступовий, що підкоряється своїм власним законам.

Як впоратися з жиром внизу живота?

Для цього є чудова вправа. Виконується вона лежачи на жорсткій рівній поверхні. Не відриваючи поперек від поверхні, підняти вертикально випрямлені ноги. Далі ускладнити такий вертикальний підйом прямих ніг поєднанням підйому таза з відривом куприка від поверхні. Саме така вправа збільшує навантаження на м’язи нижньої частини живота. Кратність повтору цієї щоденної вправи варто співвіднести зі своїм загальним фізичним станом і здоров’ям.

Складіть список стоп-продуктів

Викресліть з раціону будь-яке м’ясо, приготоване на вогні – готуйте на пару. Забудьте про фаст-фуд, чіпси і сухарики, молочні коктейлі, морозиво – замість них приготуйте дієтичні закуски: скибочки моркви або зелених яблук, свіжі ягоди. Якщо вас мучить спрага, пийте просту воду: в півлітровій пляшці зеленого чаю міститься близько 135 ккал, лимонад такого ж обсягу містить більше 200 ккал.

Стрес і шкідливі звички

Зверніть увагу на шкідливі звички. Куріння, алкоголь, відсутність нормального режиму дня – все це шкідливі звички, які представляють собою стрес для організму. Збільшення ваги в стресових станах – звичайна справа. Стрес змушує наш організм перерозподіляти жир, переносити його з інших ділянок, наприклад, з стегон на живіт. Тому, якщо ви курите і раз на тиждень влаштовуєте посиденьки з алкоголоем, не дивуйтеся, що боки і живіт не йдуть.

Які вправи допоможуть прибрати живіт і боки

Вправа №1
Ця вправа дуже ефективна і знайома кожному – нахили тулуба вправо, потім вліво. Вихідна позиція: стоячи, ноги розведені на рівні плечей, руки на поясі. Виконувати нахили потрібно не поспішаючи, на кожну сторону 15-20 разів.

Вправа №2
Вихідна позиція: стоячи, ноги розведені на рівні плечей, руки зігнуті в ліктях і знаходяться навпроти грудей. У цьому положенні починаємо проводити різкі повороти тулуба на видиху. Тривалість вправи 5 хвилин.

Вправа №3
Вихідна позиція: лежачи на підлозі, руки як опора лежать уздовж тулуба (можна покласти під сідниці), ноги відірвані від підлоги на 10-15 сантиметрів. У такому положенні імітуйте рух ножиць, поки не втомитеся. Перепочивши, виконайте ще кілька підходів.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*