Важливі сигнали нашого організму, які неможна ігнорувати.

В кожному організмі, щохвилини, відбувається величезна кількість процесів. Якщо десь відбувається збій, то ми зразу відчуваємо якісь зміни, але найчастіше не приділяємо цьому увагу. Слідкуйте за своїм здоров’ям, бо краще лікувати хворобу на початку, ніж боротися з важкими ускладненнями та хронічними формами.

Перелік сигналів, на які обов’язково потрібно звернути увагу

Суха шкіра.

Це свідчить про недостачу вітаміну Е, який міститься в горіхах, жирних сортах риби та рослинних оліях. Включіть ці продукти в раціон і проблема сухості шкіри зникне.

Пошкоджене волосся та ламкі нігті.

Це свідчить про недостачу в організмі кальцію та вітамінів групи В. Вони містяться в крупах, пророщених зернах та цілозерновому хлібі.

Кровоточать ясна.

В організмі не вистачає вітаміну С. Споживайте фрукти, овочі, цибулю, часник та чай з шипшини.

Безсоння та дратівливість.

Це свідчить про нестачу в організмі калію та магнію, які містяться в пастилі з абрикосу, куразі, чорносливі та буряку. Готуйте смачні сніданки з сухофруктами та через короткий час відчуєте покращення.

Нічні судоми.

Це дуже серйозний симптом нестачі магнію та калію, негайно починайте щось робити.

Загрубіння шкіри на ліктях.

Ваш організм потребує вітамінів А і С. Споживайте більше овочей та фруктів помаранчевого кольору: гарбуз, морква, помідори, абрикоси та інше.

Хочеться солоної їжі.

Це свідчить про загострення запальних процесів або інфекція сечостатевої системи.

Хочеться солодкої їжі.

Цей симптом свідчить про нервове виснаження, зарядіться енергією споживаючи гіркий шоколад або мед. Від інших видів солодощів можуть виникнути проблеми з ШКТ.

Хочеться прісної їжі.

Це свідчить про загострення запальних процесів шлунка та печінки. Дієтична та прісна їжа допоможе швидко зняти запалення і спазми.

Не відчувається смак їжі.

Під час депресії вся їжа не смачна та прісна. Відвідайте лікаря, бо це дуже важке психологічне захворювання і самостійно з ним не впоратися.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*