Хлорофіліпт — копійчаний засіб, від багатьох захворювань. Основні способи застосування.

Хлорофіліпт – це спиртовий розчин екстракту з листя евкаліпту. Він має насичено зелений колір та характерний аромат. Цей препарат має антисептичну й протизапальну дію та широко використовується у медицині і косметології. Хлорофіліпт також випускається у вигляді спрею, таблеток та олійного розчину.

Основні способи застосування Хлорофіліпту.

 1. Захворювання горла та ГРВЗ.

Розчиніть 1 столову ложку засобу у 200 мл теплої води та полощіть горло 5 разів на добу, з інтервалом від прийому їжі 30 хвилин.

При хронічних захворюваннях горла, змащуйте мигдалини ватним диском просоченим олійним розчином хлорофіліпту. А також зрошуйте фарингальну стінку та промивайте лакуни розведеним у теплій воді спиртовим розчином.

 1. Нежить та синусити.

При нежиті занурте ватні тампони у засіб та помістіть на 15 хвилин в носові ходи. Повторюйте процедуру декілька разів на день.

При синуситах закрапуйте в ніс олійний розчин хлорофіліпту по 2-3 краплі.

 1. Запальні процеси в ротовій порожнині.

Додайте в склянку теплої води 1 ч. л. спиртового розчину хлорофіліпту та 1 ч. л. харчової соди. Розмішайте та полощіть ротову порожнину до 5 разів на день, особливо після їжі. Герпетичні висипання змащуйте спиртовим розчином засобу.

 1. Фурункули, вугрі та опіки.

Маленькі елементи змащуйте спиртовим розчином. А на великі гнійні рани робіть аплікації та міняйте двічі на день.

 1. Свіжі рани.

Для дезінфекції раневої поверхні необхідно змастити її спиртовим розчином хлорофіліпту. При перших симптомах інфікування допоможуть аплікації з засобом.

 1. Тріщини на п’ятках.

Після ванночки та очищення пемзою, витріть шкіру рушником насухо. Зробіть з хлорофіліпту компрес, вдягніть вовняні шкарпетки та залиште ноги в спокої до ранку.

 1. Шпора та кісточка на нозі.

З’єднайте розчин хлорофіліпту 3 мл та димексиду 1 мл й розмішайте. На п’яткову шпору або кісточку зробіть компрес із суміші, вдягніть шкарпетки та залиште на ніч. Використовуйте засіб до повного видужання.

 1. 8. Мило з хлорофіліптом.

В рідке мило без домішок додайте 2 столові ложки розчину хлорофіліпту та використовуйте його для миття шкіри, водночас проводячи дезінфекцію.

 1. В гінекології.

Тріщини статевих органів та ерозія чудово лікується за допомогою ватних тампонів просочених хлорофіліптом. Використовувати потрібно на ніч на протязі двох тижнів.

 1. При пітливості.

Змішайте 3 ст. л. хлорофіліпту, 150 мл теплої води, 1 ст. л. соди та 5 крапель олії чайного дерева. Нанесіть засіб на миті та сухі ділянки шкіри з підвищеною пітливістю двічі на день. Через тиждень виділення зменшаться, а неприємний аромат зникне.

 1. Грибкові ураження.

В содову ванночку для ніг додайте розчин хлорофіліпту, а після процедури змастіть ноги та нігті ефірною олією чайного дерева.

 1. Маска для обличчя.

До 1 ст. л. білої глини додайте води, щоб утворилась суміш як густа сметана. Додайте 4 краплі хлорофіліпту та ретельно перемішайте. Нанесіть маску на шкіру обличчя, крім зони навколо очей, потримайте 15 хвилин, змийте теплою водою та нанесіть зволожувальний крем.

При небажаних ефектах та висипаннях, негайно припиніть застосування хлорофіліпту. В кожного може бути непереносимість компонентів препарату.

Хлорофіліпт має не тільки масу властивостей, але й приємну ціну, яка доступна кожному.

Будьте здорові!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*