Як виглядає дружина “султана Сулеймана” в реальному житті? Вона красуня (фото)

Якщо ви дивилися серіал “Величне століття”, то напевно вам знаком такий актор, як Халіт Ергенч. Адже саме він зіграв в цьому кіношедеврі одну з головних ролей, а саме султана Сулеймана. Разом з Халіті в “Величному столітті” знімалася і його дружина Корель Бергюзар. Ви тільки погляньте яка вона красуня!

Про подружжя

Халіт Ергене і Корель Бергюзар разом вже протягом більше 10 років. У пари є спільна дитина. Між подружжям різниця у віці – 12 років, але вони цього зовсім не помічають.

До речі, знайомство пари сталося під час зйомок стрічки під назвою “1001 ніч”.

Трохи біографії

Актор Халіт Ергенч народився восени 1970-го. Свою акторську кар’єру почав з театру. У кіно дебютував в 1996 році. Сьогодні на рахунку цього турецького актора понад двадцять фільмів, серед них “Батько і син”, “Алі і Ніно” і ін. Корель Бергюзар є другою офіційно дружиною Халіта Ергенча. До цього актор перебував у відносинах з Гізем Сойсалди.

Корель Бергюзар була народжена улітку 1982-го. До студентства професійно займалася волейболом. Вперше Корель з’явилася на знімальному майданчику в середині “нульових”, коли йшла робота над картиною “Гілка маслин”. В даний момент фільмографія цієї актриси налічує дев’ять стрічок: “Ти моя Батьківщина”, “Недоспівана пісня” і т. д.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*