Чоловік і сказаних ним 7 фраз, після яких нормальна жінка повинна піти

Сьогодні існує мільйон стереотипів про те, що «зобов’язана» робити жінка. Дівчатам з раннього віку розповідають, що вона повинна робити, щоб утримати чоловіка поруч з собою. Тому немає нічого дивного в її вчинках, не завжди піддаються логіці.

Через суспільні стереотипи вона терпить aб’юзepa поруч з собою. Психологи виділяють сім фраз, сказаних чоловіком, після яких жінці потрібно задуматися про необхідність відносин.

«Свою думку тримай при собі!»

Чоловік, який поважає свою супутницю життя, ніколи не проявить таке ставлення до неї. Чоловік, який сказав щось подібне цінує і чує тільки свою думку, йому не цікаві доводи і міркування когось іншого.

Жіночі переживання просто знецінюються, не сприймаються всерйоз. Так спілкується зі своєю дівчиною тільки байдужа людина.

«Я був по-справжньому щасливий тільки з Інною/Вікою/Яною!»

Жінка доглядає за чоловіком, оберігає і піклується, а він думає тільки про колишню партнерку. Вона взагалі не звертала на нього уваги і тримала при собі заради власних цілей, але він до цих пір ставить її в приклад.

Таким чином хлопець маніпулює своєю нинішньою пасією, нав’язує свою думку. Він погрожує розлученням, поверненням до цієї самої, якщо партнерка не буде відповідати ідеалу.

«Ще раз так зробиш, і я тебе кину!»

Ще один спосіб маніпуляції. В даному випадку мова йде про відносини, побудованих на наказах і їх виконанні. Чи варто витрачати свій час на людину, здатну давати тільки нескінченні погрози?

«Я втомився від тебе! Ти провокуєш одні проблеми! »

Почувши щось подібне, необхідно поставити зустрічне питання, а для якої мети він взагалі поруч з нею? Якщо вона так сильно засмучує його, то для чого він витрачає на неї свої сили і терпіння? Завжди дуже цікаво дочекатися відповіді. Стаючи дратівливим фактором в житті чоловіка, їй потрібно бути готовою до постійних звинувачень. Краще відмовитися від токсичних відносин.

«Ти повинна висловити свою подяку за те, що я зустрівся з тобою!»

Взагалі не важливо, хто сказав цю фразу: подруга, бізнес-партнер, знайомий або кохана людина. У будь-якому випадку прийшов час з людиною попрощатися. Що ж повинна жінка в цьому випадку зробити? Впасти до ніг зі словами подяки за виділений на неї час? Тільки не поважаюча себе жінка залишить подібного чоловіка у своєму житті.

“Мені потрібні гроші. Оформи на себе кредит! »

Здавалося б, хто в здоровому глузді на це піде? Насправді пані часто роблять подібні дії. Швидше за все вона більше не побачить ні чоловіка, ні грошей. Але ж він обіцяв їй все віддати і додати золоті гори на додачу. Люблячий чоловік вирішує фінансові питання своєї обраниці, а не додає проблем.

“Що з тобою не так?”

Зазвичай вимовляється з тоном і злою іронією. Це абсолютно нетактовна поведінка, що не піддається виправданню, навіть якщо у чоловіка був поганий день і він хоче виплеснути негатив. Дуже образлива фраза, що додає комплекси дівчині і принижує її як особистість.

Щоб набратися сил і піти від негативного чоловіка, дівчині потрібна віра в себе і уважність. Їй варто прислухатися до фраз від свого обранця, адже, можливо, він маніпулює нею і принижує її гідність.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*