Навіщо заливати бананову шкірку водою … Дізнавшись цей спосіб, я була у нестямі від радості!

Нещодавно мені розповіли про засіб, який здатний створити диво навіть з кволими, хворобливими рослинами. Бананова шкірка для кімнатних рослин – одине із найдієвіших добрив!
Банани містять в собі безліч поживних речовин, які зміцнять коріння домашніх і садових рослин, пожвавлять розсаду і сприятимуть активному росту і цвітінню твоїх зелених любимців.

Добриво з бананової шкірки

Варто сказати, що бананова м’якоть – також дуже ефективне добриво! Розм’якшити 1 банан вилкою і залий половиною склянки води. Якщо тобі потрібно терміново допомогти гинучій, рослині, це експрес-засіб поверне її до життя дуже швидко.
Суміш з м’якоті банана і води можна виливати прямо в грунт!
Однак бананова шкірка – більш дешеве і доступне добриво, ніж м’якоть стиглого банана … Залийте шкірку водою і дайте їй настоятися добу.
Змішайте 1 частину енергетичного коктейлю для рослин з бананової шкірки і 5 частин води.
Поливайте рослини регулярно цим чудодійним засобом!
Що особливо примітно, бананову шкірку можна використовувати як основу для добрив кілька разів! Залийте шкірку водою знову і будьте спокійні, магічне зілля для зростання сильних і красивих рослин незабаром знову приготується.

Моя улюблена драцена вже майже загинула, але я скористалася цим добривом. Результат мене вразив – рослина зміцніла через тиждень постійного поливу настоєм з бананової шкірки!

Розкажи друзям про цей чудовий рецепт, садівники будуть дуже вдячні!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*