Мед з куркумою: найпотужніший антибіотик в світі, який навіть лікарі не змогли пояснити

Однією з найбільш широко використовуваних спецій в даний час є куркума.

Люди в основному використовують її на кухні через її унікального смаку, але вона також використовувалася в альтернативній медицині протягом багатьох століть. Її колір унікальний.

Люди в основному використовують її для проблем з травленням, ран, проблем зі шлунком, незначних порізів і м’язових вивихів.

Мед з куркумою: лікарі не можуть пояснити силу!

Численні наукові дослідження підтвердили переваги, які куркума надає на наше здоров’я. Спеція містить активну сполуку, куркумін, яке може зменшити запалення, але також лікувати багато проблем з травленням.

На думку деяких експертів, куркумін може також допомогти людям запобігти раку. Він сповнений протигрибкових та антибактеріальних властивостей, які можуть допомогти нам в боротьбі з численними різними бактеріями. Дослідження стверджують, що куркумін може допомогти клітинам виживати при сильному запаленні.

Він також захищає ДНК. Він впливає на 700 генів в нашому організмі і лікує понад 160 проблем зі здоров’ям. Його протизапальні властивості можуть допомогти нам лікувати такі стани, як остеоартрит.

Багато експертів стверджують, що куркума може допомогти нам лікувати проблеми з печінкою, проблеми з диханням, аутоімунні розлади та неврологічні проблеми. Вона містить з’єднання, турмероном, яке може навіть служити природним засобом проти хвороби Альцгеймера. Він може посилити функцію нашого мозку, відновити клітини мозку і придушити накопичення бета-амілоїдних бляшок в мозку. Це вважається одним з основних факторів хвороби Альцгеймера.

Дуже сильні антиоксидантні та протизапальні властивості, властиві куркумі, можуть допомогти в лікуванні багатьох видів раку, таких як: рак шлунка, грудей, легенів, печінки і товстої кишки. Вона має кращий ефект, ніж хіміотерапія, так як вона залишає здорові клітини недоторканими, поки впливає на злоякісні клітини.

Куркума має поліпшений ефект, коли вона поєднується з медом.

Ця комбінація може допомогти вам в боротьбі з численними бактеріями, ви будете вирощувати багато корисних бактерій в кишечнику і т. д. Погляньте на процес підготовки!

Інгредієнти:

1 столова ложка порошкоподібної куркуми
100 г меду

приготування:

Змішайте ці інгредієнти в скляній банці. Приймайте по 1 чайній ложці цього засобу кожну годину, якщо у вас застуда або грип. На другий день приймайте по 1 чайній ложці цього засобу кожні 2 години. Приймати ту ж дозування 3 рази на наступний день. Переконайтеся, що ви не проковтнути суміш негайно! Вона повинна повільно танути в вашому роті. Об’єднайте її з чашкою чаю, щоб отримати оптимальні результати.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*