Готуємо потужну антивірусну суміш лише з трьох інгредієнтів

Зазавичай наш організм піддається впливу багатьох факторів і чинників щодня, що може призвести до інфікування бактеріями, вірусами або грибками. Боротися з ними повинна наша імунна система.

Але пасивний спосіб життя, неправильне харчування, раптові зміни клімату, відсутність фізичних вправ та інші фактори можуть призвести до послаблення цієї системи, що зробить вас більш вразливими до різних захворювань, які викликають усі ці мікроорганізми.

Пропонуємо вашій увазі цікавий рецепт антивірусної суміші, яка поєднує потужність трьох дуже корисних інгредієнтів.

Лимон

У лимоні міститься багато вітаміну С. Цей продукт має антибіотичні та противірусні властивості, які допомагають боротися з великою кількістю вірусів і бактерій, та можуть вплинути на здоров’я, зокрема на дихальну систему.

Імбир

Корінь імбиру став популярним завдяки його численним лікувальним властивостям, серед яких вирізняються протизапальна та муколітична дія, не кажучи вже про велику кількість антиоксидантів.

Цей потужний інгредієнт може допомогти стимулювати імунну реакцію організму, а також боротися зі всіма вірусами і бактеріями, які можуть викликати такі проблеми, як: застуда, кашель, грип або астма. Його муколітична дія стимулює секрецію слизу, тому він також чудово підходить для зниження таких симптомів, як кашель і подразнення горла.

У медицині він також відомий своїми антибактеріальними, антигрибковими, антитоксичними, антигістамінними та протизапальними властивостями.

Бджолиний мед

Останні дослідження показали, що бджолиний мед має потужну антибіотичну дію, яка може усунути віруси і бактерії, що викликають застуду та грип. Цей продукт, відомий протягом багатьох років, використовують для лікування різних респіраторних та вірусних захворювань.

Дослідження показали, що мед має відхаркувальні властивості, які є ключовими для лікування астми та інших респіраторних проблем, що виникають внаслідок слабкої імунної системи.

Тепер, коли ми з’ясували антивірусні переваги цих трьох інгредієнтів, наступний крок – приготувати потужну антивірусну суміш, який допоможе підняти імунітет організму і запобігти дихальним проблемам, спричиненим алергією або вірусними інфекціями.

Тож нам знадобиться:

  • 2 великі неочищені лимони;
  • 1/2 кореня імбиру;
  • 200 мл органічного меду (8 столових ложок).

Приготування:

Вимийте лимони розчином води та оцту для дезінфекції та усунення можливих залишків пестицидів. Лимони слід використовувати зі шкіркою, оскільки більша частина поживних речовин знаходяться саме в ній, у тому числі велика кількість вітаміну С.

Ретельно вимийте корінь імбиру, розріжте його на маленькі шматочки і покладіть в блендер разом з порізаними лимонами. Додайте рекомендовану кількість меду і змішайте всі інгредієнти, поки не отримаєте однорідну суміш.

Коли суміш буде готова, вилийте її в скляну банку з кришкою і зберігайте в холодильнику.

Якщо засіб знаходився в холодильнику протягом тривалого часу і мед почав кристалізуватися, слід нагріти його на водяній бані, щоб він не зіпсувався.

Як споживати:

Ми рекомендуємо споживати столову ложку на день для осіб віком старше 13 років. Дітям треба приймати тільки чайну ложку щодня.

Також можна розчинити цю суміш у чаї, воді або іншій гарячій рідині Будьте здорові!

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*