Методика Бубновського: 15 секунд для активації імунної системи

Протягом холодної пори року ми особливо схильні до застуд і грипу. А значить, нам потрібно знайти натуральний спосіб, за допомогою якого ми можемо підготувати тіло і зробити імунну систему міцніше. У нашій статті ми розповімо про одну ефективної наукової розробки, яка може вас врятувати від небажаних сезонних захворювань.

Методика популярного російського лікаря, доктора Сергія Бубновського, змушує різко активізувати імунну систему організму, і тим самим вберегтися від появи різних проблем зі здоров’ям, включно з простудними захворюваннями і грипом. Слідувати їй дуже легко – необхідно щодня опускати ноги в холодну воду з льодом.

Методика Бубновського

Додавати в ємність з водою потрібно максимально можливу кількість льоду. Після закінчення приготувань, слід занурити ноги в воду, а виймати їх тільки по закінченню десяти-п’ятнадцяти секунд.

Дану процедуру потрібно проводити щовечора, перш ніж відправитися спати.

Втім, при наявності слабкої імунної системи, занурення можна повторювати кожні чотири години.

Ефективність методики Бубновського була також підтверджена недавніми науковими дослідженнями Вірджинського університету (США). Вчені виявили, що дуже холодна вода сприяє появі норадреналіну, важливого гормону, відповідального за зміцнення імунітету в нашому організмі.

Крім того, використання дуже холодної води також корисно:

шкірі – подібна терапія підтягує пори і верхній шкірний покрив, наповнює шкіру енергією і запобігає утворенню тромбів;

м’язам – втамовує біль у запалених м’язах;

волоссю – холодна вода сприяє закриттю волосяних цибулин, таким чином, допомагає зробити волосся гладкими і блискучими від коренів і до самих кінчиків;

в боротьбі з депресією – дуже холодна вода покращує настрій і усуває симптоми депресії, завдяки впливу холоду на рецептори шкіри.

Якщо ви почнете робити цю здорову процедуру щодня, то дуже скоро побачите і відчуєте її дивовижний вплив!

Так що не тягніть – адже тут не потрібні величезні зусилля, а ось результати вас приємно здивують!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*