Чому потрібно пити каркаде? За своїми цілющими властивостями цей напій не має собі рівних

Він зміцнює капіляри, сприяє зниженню кров’яного тиску, знижує рівень холестерину, має антибактеріальну дію, сприятливо впливає на функціональний стан печінки і підшлункової залози, володіє антиалергічною активністю, надає захисну дію від токсичного впливу алкоголю.

Напій рекомендується людям будь-якого віку, адже він втамовує спрагу, регулює апетит і покращує травлення. Помічено, що напій в холодному вигляді знижує, а в гарячому підвищує тиск.

Головні «дійові особи» в його складі – фруктові кислоти, незамінні амінокислоти, мікроелементи, комплекс вітамінів, в тому числі і вітамін С. Що міститься в гібіскусі кверцитин покращує зір, знімає втому очей, допомагає очистити організм, виводячи непотрібні продукти обміну. Каркаде допомагає у виробленні жовчі, підвищує захист печінки від несприятливих впливів, покращує обмін речовин.

Кинули щіпку каркаде в каструльку і кип’ятиш? Так і смак, і аромат загубите! Каркаде не можна піддавати тривалому кип’ятінню, а краще не кип’ятити зовсім.

Якщо мета виключно гастрономічна – кип’яти, але заради цілющих властивостей краще обмежтеся заварюванням. Для того щоб отримати більш насичений напій, візьміть побільше «заварки» і довше настоюйте її під закритою кришкою (хвилин 10-15). Стандартна кількість – 1 ч. Л. каркаде на 1 ст. води. Якщо ж вода з водопроводу, то після того, як чайник скипів, трохи почекайте, а потім залите квіти майже окропом.

Посуд для каркаде краще використовуй скляний, порцеляновий або керамічний, але ні в якому разі не металевий – напій втратить і смак, і колір. Пам’ятайте, що у правильно завареного напою колір завжди буде чистий, червоний, з яскравим рубіновим відтінком.

Пити каркаде можна по-всякому. У дощовий похмурий день – гарячим і з цукром. А ось в літню спеку його добре пити з льодом, як коктейль, кинувши часточку лимона і потягуючи через соломинку.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*