Лобода – бур’ян для виживання

Лікарські дії лободи бездонні.

Трави ці володіють такою якістю, що і після потопу виростуть, і після пожежі або морозів … Тобто самі живучі бур’яни. Ті, що ми на дачі люто виполюємо з вельми тимчасовим успіхом. Не встигнеш озирнутися – а вони ось знову. Щоб завжди бути при людині.

Наприклад, лобода. Одне її насіннячко за вегетацію дає до 700 тисяч насінин! З різним терміном проростання, від цього ж року до тридцяти восьми (!) Років, перечекати різні катаклізми і стихійні лиха.

На одній тільки лободі можна прожити все життя. У неї і листя смачне, і насіння. І дев’ять мікроелементів, та ще й білок на додачу.

Зрілі рослини пучками підвішують в коморах «вниз головою», підстеливши на підлогу папір. Насіння дозрівають і поступово висипаються на підстилку, знай собі підмітай та закладай на зберігання.

Перед вживанням насіння лободи витримують кілька годин у воді і потім промивають – так піде гіркуватість.

Каша, зварена з насіння лободи, на смак схожа на гречану. Вона приголомшливо швидко заліковує коліти, а вже як жовчний міхур таку кашку любить. П’ять-шість днів побалуєш себе лободовою кашею, і ось вже куди поділися твої запори, і дискінезія жовчних проток … І всі болі в животі заспокояться, з рота аромат свіжості, шкіра очиститься і з’явиться рум’янець …
Тому що однієї лише богом даної лободи досить щоб все тіло було здоровим.

Змелене в кавомолці насіння лободи додають і в тарілку з супом, і в муку для випічки.

А супчик з лободою пробували?

Жменю листя лободи миють, ріжуть як ріжуть щавель, і додають хвилин за п’ять до готовності в супчик з пари картоплин і декількох фрикадельок. Бульйон з лободою – така незвичайна смакота! Особливо якщо в тарілку хлюпнути чайну ложечку сметани.

Після променевої терапії, особливо в області живота, лободу треба вживати обов’язково. У салат сирі листя, в суп – шрот насіння або відвар листя. І важкі променеві опіки за лічені тижні зникають, всі тканини внутрішніх органів оновлюються.

Лобода в супах і чаї лікує жорстокі бронхіти – спочатку переводить болісний сухий кашель у продуктивний вологий, і швидко зводить взагалі цей кашель нанівець.

Лобода нормалізує роботу нервової системи, у які страждають паркінсонізмом припиняється тремор, зникає денна сонливість.

Істеричність переходить в нормальність, плаксивість і депресія змінюється діловитістю …

До суглобів повертається здоров’я …

Лікарські дії лободи бездонні.

Ось тобі і бур’ян! Та ще й смачний.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*