Мед з куркумою: найпотужніший антибіотик, який навіть лікарі не можуть пояснити!

Куркума є однією з найпопулярніших спецій у всьому світі і володіє надзвичайними кулінарними і лікувальними властивостями. Вона використовується в аюрведичній, індійській і китайській медицині протягом тривалого періоду часу. Ці прянощі мають унікальний аромат і темно-жовтий колір.

Люди використовували її в якості потужного природного засобу для вирішення цілої низки проблем зі здоров’ям, таких як проблеми з диханням, захворювання печінки, проблеми зі шкірою, розтягування м’язів, порізи і рани, а також проблеми зі шлунком. Більш того, вона може бути дуже корисна для проблем травлення, різних типів інфекцій, запалень, а також злоякісних пухлин.

Ось чому куркума настільки важлива для нашого здоров’я і благополуччя

Куркумін, активний інгредієнт в куркумі, має протизапальні, антиоксидантні і антимікробні властивості, які роблять його ідеальним природним рішенням для мікробів, гастритів, виразкової хвороби шлунка.

Дослідження показують, що це життєво важлива речовина робить позитивний вплив на ДНК, виживаність клітин і на молекули запалення. Він також здатний знижувати симптоми остеоартриту; це може бути досягнуто шляхом прийому 200 мг куркуми на щоденній основі.

Турмерон — ще один інгредієнт в куркумі, і він відомий як біоактивний елемент, який має здатність покращувати функцію мозку і лікувати хворобу Альцгеймера, відновлюючи клітини в мозку.

Як зробити природний антибіотик з куркумою

Потрібно:

-1 ст.л. куркуми

-100 г органічного меду

Приготування:

Помістіть інгредієнти в скляну банку і добре перемішайте.

Використання: Якщо у вас грип, приймайте по пів-ложки антибіотика щогодини. На наступний день візьміть ту ж дозу, але кожні 2 години. На третій день приймайте ту ж дозу три рази в день. Перед тим, як проковтнути суміш, переконайтеся, що ви розплавили її в роті. Не соромтеся додавати його в щоденну чашку чаю або молока.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*