Який напій знімає запалення в організмі

Якщо хочете захистити свій організм і знизити в ньому запальні процеси, експерти рекомендують додати в раціон натуральний апельсиновий сік. Виявилося, що цей напій має низку переваг для здоров’я.

Американські вчені в ході дослідження з’ясували, який напій може знизити запальні процеси в організмі.

Дослідники відзначають, що мова йде тільки про натуральний сік, без додавання цукру і різних смакових добавок.

Напій знижує окислювальний стрес і запальні процеси в організмі, тому що містить у своєму складі багато різних з’єднань і корисних речовин.

Натуральний апельсиновий сік значно знижує рівень відомого маркера запалення — інтерлейкіну 6, як у здорових людей, так і у дорослих з хронічними запаленнями. Він багатий на флавоноїди та аскорбінову кислоту.

Чим корисний апельсин

Допомагає знизити рівень «поганого» холестерину в крові, запобігає утворенню тромбів.

Рекомендується вживати один фрукт в день для профілактики гіпертонії, авітамінозу, анемії.

Допоможе вивести зайву рідину з організму і прискорить метаболізм.

Має протизапальну властивість, цитрус прекрасне жарознижувальну і противірусний засіб. Здатний зміцнити імунітет, нормалізує роботу печінки (особливо свіжий сік).

Альбедо (біла прошарок між шкіркою і плодам) захищає організм від злоякісних утворень. Володіє омолоджують властивостями. Здатний відновити шкірний покрив, волосся, нігті.

Клітковина відновить роботу всієї травної системи, що дуже важливо для зниження ваги. Допомагають прискорити процес перетравлення їжі.

Цитрус необхідно приймати людям з хронічними запорами.

Рекомендується вживати фрукт людям, які працюють на забруднених підприємствах або проживають в зараженій місцевості, так як цитрус здатний виводити з організму важкі токсини, вільні радикали, леткі сполуки.

Нормалізує артеріальний тиск, знижують ризик розвитку атеросклерозу, інфарктів і інсультів, розріджують кров, усувають закупорку судин.

Допомагає зняти втому, тривогу, усуне безсоння, слабкість і апатію

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*