Як легко перевірити свою щитовидку? Для цього потрібен тільки градусник!

Мало хто про це знає, але ще 50 років тому вчений Брода Отто Барнс виявив, що температура тіла – відмінний індикатор того, як працює ваша щитовидна залоза.

Є тільки один нюанс: температуру тіла потрібно міряти відразу після пробудження, ще в ліжку. Барнс зауважив, що ненормальна температура вранці – перша ознака запального процесу в щитовидній залозі. А зараз всі знають, що якщо цей орган нашого тіла не працює належним чином, проблем не оберешся!

Все, що вам потрібно – це градусник. Ось що потрібно робити: Підготуйте його краще заздалегідь, ще до відходу до сну. Ртуть на ньому повинна застигнути на позначці ніяк не вище 35 градусів. Як тільки прокинетеся, відразу засуньте градусник в пахву. Нехай він пробуде там довше звичайного – 10 хвилин. Запишіть результат.

Пам’ятайте, що правильно він називається так: «ранкова базальна температура». Нормальний її діапазон: від 36,5 С ° до 36,8 С °.

Ось як трактувати результати:

Якщо ваша температура – від 36,5 С ° до 36,8 С °, значить, зі щитовидною залозою все в порядку.

Якщо ваша температура вранці нижче 36,5 С °, значить, у вас гіпотиреоз. Це означає, що щитовидна залоза працює не так активно, як повинна. Ймовірно, саме тому ви відчуваєте симптоми хронічної втоми, депресії, часто страждаєте від застуди і проблем з пам’яттю і концентрацією. У найбільш запущених випадках можна спостерігати і випадання волосся.

Якщо ж ранкова базальна температура вище 36,8 С°, значить, у вас гіпертиреоз. Це коли щитовидна залоза проявляє активність понад норму. Швидше за все, в організмі є якийсь сильний запальний процес. Тобто ви хворієте і не лікуєтеся!

Пам’ятайте, що для «чистоти» результатів потрібно повторити процедуру як мінімум три рази поспіль в три різних дня. Якщо весь цей час результат, який не підпадає під «норму», буде повторюватися, вам потрібно йти на консультацію до ендокринолога і з’ясовувати причини своїх проблем.

І ще. Якщо відхилення незначне, і до лікаря йти немає ніяких сил, спробуйте вирішити проблему самостійно. Головне в цій справі – правильний раціон. У ньому має бути достатньо селену, вітаміну А, магнію і вітаміну В. Всі ці мінерали вкрай важливі для нормальної роботи щитовидки.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*