Ось чому варто заморожувати лимони! Дізнавшись причину, ти будеш робити так завжди.

Лимонна шкірка містить в 10 разів більше вітамінів, ніж сік лимона! Цедра лимона виключно корисна і в побуті, і для здоров’я. Останні дослідження вчених довели, що лимонна шкірка – профілактичний засіб проти раку!

Щоб відчути всі переваги лимона, випробуйте на практиці наші поради. Унікальний засіб, що рятує від багатьох бід!

Заморожений лимон
Достатньо всього лише поставити вимитий лимон в морозилку на пару годин, а потім натерти його на тертці. Використовувати можна не тільки цедру, але і терту м’якоть з кісточками. Свіжий лимон треться не дуже добре, ось морозильна камера і виправить ситуацію!

Лимон можна додавати в будь-які страви: вони стануть більш вишуканими, смак і запах зміниться. Різноманітні салати, соуси, супи, страви з риби і м’яса тільки виграють, якщо ти додаси в них ароматну кислинку!

Лимонна шкірка здатна нейтралізувати ракові клітини і вивести шкідливі токсичні речовини з організму. Тому лимон часто рекомендують використовувати як профілактичний засіб, що допомагає організму справитися з будь-якими збоями в роботі.

Як використовувати лимонну цедру
Лимон допомагає впоратися з багатьма побутовими труднощами: сік добре очищає різні поверхні і освітлює шкіру обличчя, цедра освіжає повітря і відлякує комах.

Лимонну шкірку можна не тільки заморожувати, а й висушувати. Дуже хороший спосіб наситити їжу корисними речовинами – зробити лимонну пудру з висушеної цедри лимона в блендері. Такий порошок надає особливий аромат випічці, можна додавати його в салати, каші, чай і каву.

Якщо додати в лимонну пудру цукор, вийде дещо справді чудове: лимонний цукор ! Цукор, змішаний з дрібно перемеленою цедрою, вбере в себе ефірні олії і стане незамінним в твоєму домі. Так смачно і незрівнянно пахне!

Жувати лимонну цедру рекомендується при зниженому апетиті, для поліпшення травлення і обмінних процесів, для хорошої роботи жовчного міхура. Крім того, цедра знімає запалення: якщо починає боліти горло , терміново пожуй невеликий шматочок – одразу ж стане легше.

Розкажи своїм близьким людям про користь заморожених лимонів. Цей продукт не має рівних!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*