Поставте картоплю у взуття на ніч. А на ранок будете вражені результатом!

Про користь картоплі для нашого організму знають, мабуть, всі. В ній міститься вітамін с (аскорбінова кислота). Вітамін с є життєва важливим для нас. 1 кілограм картоплі може забезпечити людину 80-100 мг. вітаміну С. А крім нього в картоплі містяться ще й вітаміни В2, В3 та В6.

Не дивлячись на велику користь для нашого організму, картоплю можна використовувати не для тільки для харчового призначення. Особливо кмітливі люди почали класти картоплю у своє взуття. Для чого? Давайте розбиратись!

Знайома вам ситуація, що ви купуєте собі нове взуття, а прийшовши додому розумієте, що трішки не вгадали з розміром? Тут йдуть в дію всі народні методи. Особливо популярний спосіб розношування – одягти грубі вовняні шкарпетки. Але картопля справиться краще.
Вся справа втому, що картопля має чудові властивості, які допоможуть вам розтягнути нову пару взуття. Вся справа у волозі. Залиште картоплю на ніч у взуття. Картопля підсохне та волога буде вбиратись в неї.

Просто візьміть картоплини потрібного вам розміру, помийте та очистіть. Потім обгорніть її паперовим рушником або газетою. Загорнувши картоплю поставте її у взуття, яке потрібно розтягнути. Важливо, картоплю залишити у взутті на всю ніч. А ще, картопля виведе всі запахи.

Найкраще така хитрість спрацює з шкіряним взуттям, але і для іншого теж чудово підійде.

А ви чули про такий спосіб розтягування взуття?

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*