![poradi-dlya-ochischennya-pliti](http://dobro-ta.com/wp-content/uploads/2021/03/poradi-dlya-ochischennya-pliti-678x381.jpg)
Не так давно купили ми з чоловіком квартиру недалеко від куми. Тепер з’явилася можливість частіше заглядати до неї в гості і бачити, як вона веде домашнє господарство.
В один з таких візитів, побачила, що вона накрила свою кухонну плиту рушником. Мене це здивувало і я задала питання про це.
Навіщо ти це зробила, може просто забула рушник? І кума поділилася своїм секретом.
Змащуємо добре плиту оцтом і накриваємо рушником, залишаємо на 20 хвилин. Рушник просто перекриваємо оцту можливість випаровуватися, оброблена поверхня буде розкисати від бруду і потім ви легко приберете губкою весь бруд і жир.
![Прийшла в гості до куми, а вона рушником накриваємо плиту. Спочатку здивувалася, тепер так роблю і сама](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/1-23.jpg)
Якщо у вас не склокерамічна плита, а звичайна, можна посипати її забруднену поверхню содою, скропити її з пульверизатора оцтом і знову накрити вологим рушником.
![Прийшла в гості до куми, а вона рушником накриваємо плиту. Спочатку здивувалася, тепер так роблю і сама](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/2-22.jpg)
На плиті буде відбуватися реакція між оцтом і содою і в результаті неї, від плити відійде весь жир і бруд. Протираємо вологою губкою і витираємо насухо.
Оцет беремо звичайнісінький, столовий, 9%.
Розпушувачем для тіста посипаємо брудні місця на плиті, скроплюємо оцтом з пульверизатора і накриваємо рушником на 5 – 10 хвилин. Витираємо засіб вологою губкою і протираємо плиту насухо.
![Прийшла в гості до куми, а вона рушником накриваємо плиту. Спочатку здивувалася, тепер так роблю і сама](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/3-20.jpg)
Дякую кумі за такі прості і ефективні поради!
Leave a Reply