Просто пожуйте пару гвоздик і позбудьтеся від 10 проблем зі здоров’ям!

Гвоздика – це одна з найпопулярніших прянощів в світі, а також вона відома своїми потужними цілющими властивостями.

У нашій сьогоднішній статті ми поділимося з вами тим, наскільки є корисним для здоров’я вживання тільки двох гвоздик в день.

1. Укріпить імунітет

Гвоздика є одним з найкращих продуктів, які ми можемо прийняти для зміцнення імунітету. В результаті вони збільшують кількість лейкоцитів в організмі, що допомагає нам позбутися від інфекцій. А також вони містять досить багато вітаміну С.

2. Поліпшить травлення

Гвоздику можна використовувати як засіб від проблем з травленням, тому що вони покращують секрецію травних ферментів. А також зменшують розлад шлунка.

Не кажучи вже про те, що вони сприяють здоровому травленню і допомагають запобігти запору.

Кращий спосіб лікування проблем травленням з гвоздикою полягає в тому, щоб споживати їх у формі порошку змішаного з медом.

3. Полегшить зубний біль

А також має характеристики місцевого анальгетика.

Якщо у вас болить зуб, помістіть дві гвоздики на проблемний зуб, поки не дійдете до стоматолога.

4. Для здорової печінки

Печінка відповідальна за детоксикацію нашого тіла. Еугенол, присутній в гвоздиці, покращує функцію печінки.

5. Зменшить біль і запалення

Еугенол також володіє знеболюючими і протизапальними властивостями. Одним із способів отримати вигоду з цього є використання в якості ліків від головного болю.

Ви можете зробити це двома способами: споживати їх або використовувати зовнішньо. Якщо ви віддаєте перевагу їсти їх, то ви можете змішати порошок гвоздики і Гімалайську сіль в склянці рослинного молока і випити його, щоб зняти головний біль.

Якщо ви хочете використовувати зовнішньо, то ви можете змішати порошок говздікі з невеликою кількістю кокосового масла і помасажувати віскі.

6. Користь для ваших кісток і суглобів

Гвоздика містить певні елементи, такі як флавоноїди, марганець і евгенол, які сприяють здоров’ю кісток і суглобів.

Ці речовини збільшують щільність кісток, беруть участь у формуванні кісток, а також транспортують корисні мінерали до наших кістках.

7. Володіють антибактеріальними властивостями

Дослідження, проведене Університетом Буенос-Айреса, перевірило гвоздики проти деяких небезпечних бактерій, таких як кишкова паличка і стафілокок. Дослідження показали ефективність гвоздичної масла в знищенні цих бактерій.

Існує навіть рецепт трав’яного рідини для полоскання рота, приготовленої з масла чайного дерева, гвоздики і базиліка.

8. Зменшують холестерин і кров’яний тиск

Гвоздика є найкращим і найбільш ефективним джерелом поліфенолів.

Вони мають велику користь для нашого організму: вони знижують рівень холестерину і кров’яний тиск, а також покращують гнучкість артерій і продовжують життя.

9. Вони можуть допомогти регулювати рівень цукру в крові

Гвоздика ідеально підходить для людей, які мають проблеми з цукром в крові. Особливо при діабеті, тому що вони працюють як інсулін в організмі.

Вони допомагають вам прибрати зайвий цукор з вашої крові.

10. Уповільнює утворення тромбів

Відомо, що евгенол, виявлений в гвоздиці, уповільнює утворення тромбів. Однак майте на увазі, що він може погано реагувати з розріджувачами крові.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*