Звертайте увагу на колір квадратика на тюбику зубної пасти при покупці!

Найкраща зубна паста повинна не тільки відмінно зчищати наліт з зубів, вибілювати їх і дезінфікувати. Вона повинна бути безпечною! Як виявилося, склад товару, яким користуються зараз всі без винятку, залишає бажати кращого… Придивися до маркування на тюбику улюбленого засобу гігієни!

Як вибрати зубну пасту

Подивившись на те, якого кольору квадратик на тюбику, можна визначити особливості складу пасти.

Зелений квадратик говорить про те, що паста складається практично повністю з натуральних інгредієнтів. До речі, такі квадратики можна помітити і на тюбиках з іншою косметикою!

Синій квадратик свідчить про те, що в пасті містяться як натуральні, так і хімічні компоненти.

Червоний квадратик на тюбику вказує на наявність невеликої кількості небезпечних хімікатів: таку пасту ні в якому разі не можна ковтати!

Чорний квадратик є найнебезпечнішим знаком. Шкідливі зубні пасти практично повністю складаються з хімікатів і відзначені таким значком на тюбику!

Таке маркування виробники використовують вже дуже давно! Особливо важливо перевірити дитячу зубну пасту, адже дітки так часто ковтають її під час чищення зубів …

Обирай тільки натуральну продукцію! Ніхто не знає, до чого в майбутньому призведе бездумне використання небезпечної хімії в побуті.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*