Натисніть на ці 2 точки і ви позбудетеся від болю в попереку, тазостегновому суглобі, ногах і не тільки!

Біль у нижній частині спини часто є результатом напружених м’язів спини, підняття важких предметів або різкого неправильного руху. Біль може варіюватися від легкого до інтенсивного, і вона також може супроводжуватися поколюванням або печіння в одній або обох ногах. Біль може бути тимчасово усунена звичайними болезаспокійливими, але альтернативна медицина пропонує ефективні способи лікування болю назавжди.

Голковколювання є природним і ефективним способом для оздоровлення, релаксації і лікування захворювань. Ця стародавня китайська медична практика сприяє поліпшенню загального стану здоров’я і балансу. Вона також включає в себе масаж або натискання на певні точки на тілі. Тіло людини має сотні точок акупунктури, а їх стимуляція може забезпечити численні переваги для здоров’я. Ми пропонуємо вам дізнатися про дві точки, стимуляція яких допоможе вам полегшити біль в попереку!

Зображення нижче представить дві точки B48 і GB30:

Масаж точки B48 допоможе вам заспокоїти біль в стегнах, в крижової області, і болі при радикуліті. Слід масажувати вкрай обережно, оскільки вони можуть бути запаленими і чутливими при болях в спині. Масаж цієї точки також допоможе вам при лікуванні діабету і діареї.

Масаж другої точки допоможе при болі в стегнах, сідницях, нижній частині спини, болі при радикуліті і заспокоїть м’язові спазми. Більш того, цей масаж також допоможе вам у разі болю в нозі і геміплегії (повний параліч половини тіла).

Болі в нижній частині спини також можна запобігти наступними способами:

Не сидіть протягом тривалого часу, щоб запобігти м’язовими спазмам і зажимам м’язів.

Регулярно робіть фізичні вправи для зміцнення м’язів навколо болючою області.

Уникайте частого носіння взуття на високих підборах, це буде сприяти уникненню болю в нижній частині спини і поліпшить поставу.

Підтримка нормальної ваги тіла.

Проте, якщо застосовувати ці рекомендації регулярно, то ви досить успішно позбудетеся від цих болів, і ви значно поліпшите якість свого життя.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*