Брак цих продуктів викликає головний біль. Шкода, що не знала про це раніше!

Серед варіантів головного болю мігрень займає одне з перших місць.  Це неприємне захворювання зустрічається у кожного 5-го людини на планеті. На жаль, фактори його виникнення до кінця не встановлені.

Лікарі відзначають, що мігрень може з’явитися в результаті частих перевтоми, напруженої розумової діяльності, стресів, а також з-за спадковості і порушень в гормональній сфері.

Харчування безпосередньо пов’язано з появою нападів мігрені. Доведено, що нестача деяких вітамінів, викликає головні болі в 4 рази частіше. Ось список того, що потрібно їсти, щоб відчувати себе на всі 100%.

Продукти проти мігрені

Фолієва кислота і вітамін B12

Спочатку організм без цих елементів відчуває незначний стрес. Людина стає дратівливою і розсіяною.

Тривалий недолік речовин призводить до більш серйозних наслідків. Отримати досить фолієвої кислоти можна з брокколі, шпинату, спаржі, гарбуза, буряка і авокадо. А вітамін B12 міститься в курячих яйцях.

Мідь і залізо

Від нестачі цих елементів найчастіше страждають жінки. У них з’являється головний біль, депресії і знижується тиск. Щоб поповнити запас міді в організмі, потрібно їсти квасолю, горіхи і козячий сир. А ось залізо міститься в морській капусті, кунжуті, насінні, печінки і зелені.

вітамін B6

Для зменшення головного болю і нудоти, потрібно їсти легку їжу. Також ефективно допомагає вживання вітаміну B6. Він присутній в злакових, свіжих овочах, печінки і квасолі.

вітамін D

Було встановлено, що у людей, в крові яких знижена кількість вітаміну D, напади головного болю виникають на 20% частіше.

Тому вживайте більше морепродуктів, яєць, бобів і молочних продуктів. А також частіше гуляйте на свіжому повітрі в гарну погоду.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*