Коли чоловік перестає кохати свою жінку, це відразу видно, ось 5 ознак, які розкажуть, що серце охололо

Розлюбили? Охололи? Жінка відчуває це відразу, навіть якщо і виду не подає. Все сподівається: тимчасово, налагодиться ще. Але ось це нестерпне в парі почуття, коли він начебто і поруч, але сам по собі, у власних справах і думках, роз’їдає жіночу душу.

Ти начебто і заміжня, але одна. Але немає ніяких плюсів заміжжя, все сама і сама. Плюсів самотності теж немає, потрібно дотримуватися пристойності.

І живеш в цій тузі, тягнеш лямку, і все чогось боїшся. А потім звикаєш до цього невиразного існування.

Не варто затягувати, не потрібна така залежність. Якщо чітко розумієш власну непотрібність, відчуваєш себе зайвою, бачиш, як тебе мріють послати подалі – навіщо триматися за це? Бути одною не так страшно, як бути непотрібною.

Подивіться, чи не відбувається з вами чогось подібного?

Чоловік перестав про вас піклуватися. Люблячий чоловік підтримує свою жінку завжди. Він вислуховує її, він грає на її боці, в моральному плані він опора. Він не дасть їй жити на свої, і тим більше не дозволить собі жити на її гроші. Якщо це не зрозумілий форс-мажор – він не любить.

Жінці постійно потрібна допомога. Щось привезти, про щось поговорити, прийняти рішення або щось зробити вдома. Але якщо чоловік забуває допомогти – у нього є справи важливіші. І є хтось більш важливий, щоб допомагати йому. ЇЙ.

Чоловік ніколи не вибачається. Не відчуває провини, навіть завдавши збитків. Образивши, зачепивши, перешкодивши. Якщо він відчуває себе в своєму праві, а вас зайвою, – що ви робите з ним?

Жінка втрачає впевненість в собі, постійно сумнівається. Чому він так себе веде? Вона нехороша, неправа або це він просто втомився? Скінчиться це чи ні? Жінці вказують на недоліки, вона забуває про компліменти.

Винна завжди тільки вона, чоловік зривається і дратується, не боячись образити.

Так, відносини в парі двосторонні, люди залежать один від одного, зігрівають один одного, втішають, засмучують, зачаровують, розчаровують – і так до нескінченності. Але який сенс, коли один в стосунках, а другий далеко серцем і душею?

Потрібно йти вчасно, щоб зберегти себе.

Інакше все буде тільки гірше. Або жінка себе зруйнує, доведе до лікарні, або доведе до гріха людину, яка поруч.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*