Використовуйте цей рецепт і Ваша щитовидка буде в ідеальному стані

Щитовидна залоза має форму, як метелик. Це надзвичайно важлива залоза, що виділяє гормон тироксин, який несе відповідальність за зріст, розвиток і швидкість обміну речовин.

Медичні експерти пояснюють, що існує 2 основних типи розладів щитовидної залози:

1. Гіпертиреоз відбувається, коли щитовидна залоза дуже багато і активно працює, тому випускає занадто багато гормону щитовидної залози в кровотік.

2. Гіпотиреоз – це стан, який виникає, коли щитовидна залоза недостатньо активна. У зв’язку з цим, в крові з’являється недостатність гормону щитовидної залози.

Для того щоб уникнути цих проблем зі здоров’ям і зберегти вашу щитовидну залозу в ідеальному стані здоров’я, ми рекомендуємо вам спробувати це засіб, який є ефективним при лікуванні щитовидної залози, якщо є нестача йоду.

Ось як приготувати цей засіб:

Складові:

  • 40 штук зелених (молодих) волоських горіхів
  • 1 кілограм натурального меду
  • 1 велика скляна банка

Спосіб приготування:

Перш за все, ви повинні вимити горіхи, висушити їх і колоти їх за допомогою голки або гострим ножем. Наступний крок – покласти горіхи в банку і залити їх медом. Ви повинні залишити банку відкритою і поставити на сонці. Рекомендується залишити банку принаймні на 40 днів, для цього процесу. Після цього процідіть рідину і зберігати її в скляній пляшці.

Використання:

Кожен день, один раз, коли ви прокидаєтеся і один раз перед тим, як лягти спати, ви повинні з’їсти 2 столові ложки цієї суміші.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*