Старий німецький засіб для очищення судин і зміцнення здоров’я

Сьогодні існує багато аптечних ліків, які очищають судини від непотрібних накопичень. Але у кожного з них є багато побічних ефектів і протипоказань, окрім того, хімічні речовини негативно впливають на стан печінки і нирок. У народній медицині різних країн існують перевірені засоби, які люди вже багато років використовують в лікуванні судинних захворювань.

Сьогодні ми вам розповімо про ефективний німецький метод очищення судин від холестеринових бляшок і кальцієвих опадів. Всі складові цього засобу повністю натуральні, добре сприймаються, а запаху зовсім не мають (навіть часник – завдяки спеціальному способу приготування). У будь-якому випадку, приймання такого народного засобу не зашкодить точно.

Для того, щоб його приготувати, робіть так:

4 лимони дуже ретельно вимийте, полийте окропом, щоб видалити восковий наліт. Поріжте лимони тоненькими кільцями. Можна також пропустити їх через м’ясорубку. Очистіть невеликий корінець імбиру і 4-5 зубків часнику, подрібніть їх блендером або теж через м’ясорубку. Помістіть лимони в одну банку на 3 л або 3 банки по 1 л. Закип’ятіть 2 л води і дайте їй охолонути до 60 градусів. Додайте до води часник, імбир і 2 ст. л. меду. Добре розмішайте і відразу залийте в банки з лимоном.

Засіб буде готовий до вживання вже через 2 години. Намагайтеся щодня натщесерце випивати по півчашки (100 мл) отриманого настою вранці і ввечері. Період лікування – 3 тижні. Потім тиждень перерви і далі ще 4 тижні приймати тільки вранці або ввечері (зробити нову порцію). Результат відчуєте через 10-14 днів. Зберігати засіб треба в холодильнику, перед вживанням трохи підігріти на водяній бані.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*