Якщо ти помітиш це на курячому яйці, ні в якому разі не їж його!

Мене зацікавило це питання, коли я почав готувати курячі яйця для своєї 3-х річної дочки. Якщо годуєш дитину, замислюєшся над якістю продуктів так, як ніколи раніше …

Курка – птах-хижак. У раціон здорової птиці обов’язково повинні входити жуки, черв’яки, гризуни і навіть змії! Також курочка повинна багато рухатися, бути на свіжому повітрі достатній час і мати гарний імунітет. Тільки в такому випадку вона буде нести яйця, корисні для здоров’я!

Яйця, які знесла хвора курка, легко відрізнити від хороших яєць. Ділюся корисною інформацією, яка стала для мене справжнім відкриттям …

Як перевірити яйця

Для початку перевір шкаралупу яйця. Сирі яйця від здорової курки складно розбити, шкаралупа тверда, досить товста. Чим багатше меню птиці, чим кращі її умови життя, тим товща шкаралупа!

Зверни увагу на колір жовтка сирого яйця. Найкраще яйце має жовток оранжевого кольору, чим насиченішим, тим краще! Блідо-жовтий колір жовтка – ознака того, що курка, що знесла його, жила в поганих умовах і боліла.

Таке яйце містить менше поживних речовин і вітамінів, ніж яйце здорової курки. Що ще гірше, неяскраві жовтки можуть містити шкідливі бактерії, що викликають важкі шлункові інфекції.

Важлива і товщина жовтка: яйце від здорової курки містить досить товстий жовток. У поганих яєць жовток завжди тоненький.

Озброївшись цими знаннями, ти зможеш вибрати кращі продукти для своєї родини! Потрібно всього лише купити свіжі яйця в декількох місцях і порівняти їх характеристики. Упевнений, ти будеш здивований, наскільки велика різниця …

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*