Сила кохання. 30-річна жінка вийшла заміж за бездомного. Реальна історія

Аннет виявилася у важкій життєвій ситуації: вдова з дітьми на руках залишилися без засобів до існування і з безліччю боргів. Щоб якось впорається з ситуацією, дівчина вирішила переїхати в бідніший  район і влаштуватися на нічну роботу. Аннет почала працювати касиром на заправці, було важко, а зарплати вистачало, тільки щоб зводити кінці з кінцями.

Одного разу біля заправки дівчина помітила бездомного, який почав з’являтися там постійно. Начальник Аннет велів проганяти його, але дівчину розпирало почуття жалю. Працівниця не з чуток знала, що таке нужда, але розуміла, що цей чоловік потрапив в ще більш тяжку ситуацію.

Так, Аннет вирішила прикидатися, що просто не помічає бездомного. Він, в свою чергу, став допомагати їй: прибирав сміття, носив тяжкості.

Але в якийсь момент чоловік перестав з’являтися на заправці. Аннет розхвилювалася, чи все з ним в порядку. Один з заправників обмовився, що бачив неподалік бійку за участю безпритульних. Дівчина дізналася, де вони мешкають і вирішила відправитися туди на наступний день.

Після роботи Аннет пішла до мосту і виявила там покаліченого знайомого. Залишити бездомного в біді дівчина не могла і вирішила відвезти його в госпіталь. Лікування виявилося дорогим, дівчина віддала всі свої заощадження. Аннет навіть передала в лікарню речі свого минулого чоловіка, щоб бездомному було в чому ходити.

Приїхавши на виписку, Аннет не повірила своїм очам. Перед нею стояв зовсім інша людина. Чоловіка вже складно було прийняти за бездомного, він був охайний і доглянутий. Дівчина запросила знайомого відсвяткувати його виписку за чашкою кави.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*