Нанесіть йодну сітку і ви позбудетеся від 20 захворювань! Дізнайтеся про цілющу силу простих ліній!

Для того, щоб полегшити стан людини досить нанесення йодної сітки.

За допомогою йодної сітки можна:

— визначити чи є дефіцит йоду в організмі;
— вилікувати кашель;
— позбутися від нежиті та застуди;
— прискорити загоєння ударів;

Як робити йодну сітку?

  • Йодну сітку на шкіру наносять за допомогою ватних косметичних паличок. Намочіть паличку в 5% розчин йоду і намалюйте на тілі грати з вертикальних і горизонтальних смуг.
  • Величина «осередків» ідеальної йодної сітки — 1 см на 1 см.
  • Йод має властивості проникати крізь шкіру в м’язові тканини і кровоносні судини і згубно діяти на хвороботворні мікроорганізми.
  • Секрет сітки полягає в тому, що завдяки «осередкам» певного розміру групи бактерій виявляються відірваними один від одного і стрімко гинуть.
  • Йод чудово справляється саме з тими бактеріями, які проникають в організм через шкірні пори.

Йодна сітка при нестачі йоду в організмі.

За статистикою, велика третина населення земної кулі страждає від нестачі йоду в організмі, який стає причиною патологій щитоподібної залози, а для вагітних жінок може обернутися народженням фізично і розумово неповноцінних дітей.

Для того, щоб визначити, чи вистачає вашому організму йоду з продуктів харчування, необов’язково здавати аналізи — досить нанести йодну сітку.

  • Найкраще її розташувати на внутрішній частині стегна. Якщо вже через 3 години від неї не залишиться жодного сліду, то це явна ознака дефіциту йоду в організмі. В цьому випадку необхідно проконсультуватися з лікарем.
  • Якщо йод встигне вбратися в шкіру протягом 6-8 годин, це говорить, що дефіцит йоду в організм є, але цю проблему можна вирішити за рахунок включення в щоденний раціон морської риби, морепродуктів, морської капусти та іншої їжі, багатої йодом.
  • Якщо немає дефіциту йоду, то сліди від сітки зникають лише після закінчення доби.

Чим корисна йодна сітка при нежиті та застуді?

Така сітка допоможе швидко вилікувати нежить. В даному випадку її наносять дуже тонкими і акуратними лініями на перенісся і крила носа. Діяти бажано обережно, оскільки на обличчі і шиї, шкіра тонка і великий ризик утворення опіків від йоду. При застуді є сенс намалювати сітку на ступнях ніг і в ділянці литкових м’язів.

Йодна сітка при ударах.

Вона допоможе швидко позбутися від синців і подряпин. Правда, нею не варто користуватися в перші ж години після удару: рекомендується робити це лише через добу після травми. Справа в тому, що навіть незначна травма зазвичай супроводжується набряком тканин, а подразнювальна дія йоду аж ніяк не сприятиме його розсмоктуванню.

Грамотний підхід полягає в тому, щоб спочатку впливати на забите місце холодом — шматком льоду, загорнутим у тканину. І лише на наступну добу можна буде почати лікування йодом.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*