![4689753-kozhnoho-razu-koly-idu-na-robotu-kydaiu-v-unitaz-zubchyk-chasnyku-rozpovidaiu-dlia-choho-ia-tse-robliu](https://dobro-ta.com/wp-content/uploads/2021/02/4689753-kozhnoho-razu-koly-idu-na-robotu-kydaiu-v-unitaz-zubchyk-chasnyku-rozpovidaiu-dlia-choho-ia-tse-robliu-678x381.jpg)
Я користуюсь цим лайфхаком настільки давно, що вже й не пам’ятаю, хто мені це порадив. Про корисні властивості часнику відомо всім. Він допомагає зміцнювати імунітет та з його допомогою можна не боятись сезонних застуд та вірусів.
![](https://magistrum.site/wp-content/uploads/2021/02/4689753-kozhnoho-razu-koly-idu-na-robotu-kydaiu-v-unitaz-zubchyk-chasnyku-rozpovidaiu-dlia-choho-ia-tse-robliu.jpg)
Але, мало хто знає, що часник корисний не тільки для нашого організму. Його використовують і в кулінарії, і в побуті. Я готую ще часникову воду, яка допомагає мені дезинфікувати грунт в кімнатних рослинах.РекламаРеклама
А ще я використовую часник аби підтримувати чистоту в туалеті. Коли йду на роботу кидаю в унітаз всього 1 зубчик часнику. Він вбиває всі бактерії та мікроби. І справляється не гірше дорогого миючого засобу. І натуральний продукт, справляється не гірше, ніж магазинні засоби. А ще завдяки часнику в унітазу немає нальоту. Дуже дієвий, а головне простий спосіб.
Leave a Reply