Сусідка завжди вивертає одяг навиворіт перед пранням. Дізналася навіщо – і тепер теж так роблю

Не раз виділа, як на сусідній лоджії сушиться білизна, і постійно помічала – всі речі вивернуті навиворіт. Сусідка моя – жінка дуже акуратна, я б навіть сказала педантична. З тих людей, у яких і в квартирі завжди ідеальний порядок, і смачна здорова їжа на сніданок, обід і вечерю, і одяг завжди з голочки. Одного разу, зустрівшись з нею в під’їзді, я вирішила запитати – навіщо вона вивертає одяг навиворіт при пранні.

Якщо сусідка і здивувалася моїй пильності, то вигляду не подала. Але секретом поділилася.

Виявляється, вона вивертає речі, щоб захистити їх від утворення катишків, які часто з’являються на одязі в процесі прання. І точно, я якось не звертала уваги на те, що кошлатання на одязі з’являються тільки з лицьового боку, виворітна ж – завжди залишається гладкою. Тепер зрозуміло чому!

Ще перед пранням вивертають речі навиворіт, щоб вони менше линяли. Особливо це стосується джинсів. До речі, якщо не вивернути джинси навиворіт перед пранням в пральній машині, залізні гудзики і замочки будуть битися об скло і видавати дратівливі звуки. При пранні навиворіт цієї проблеми не існує!

А ще під час сушіння на сонці одяг має властивість вицвітати. Вивертаючи речі навиворіт ми захищаємо їх від цього. Така ось потрійна користь!

Сусідці за поради я подякувала, а для себе вирішила, що тепер буду прати речі тільки так! Користуюся таким методом вже досить давно, і результати мене радують – одяг після прання виглядає охайно, катишків і справді немає!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*