Дружина написала чоловікові, що йде від нього до його брата. Лист чоловіка у відповідь вразив дружину

Ось такий лист написала одна жінка своєму чоловікові.

«Дорогий чоловіче

Пишу тобі з однієї простої причини: хочу повідомити, що розлучаюся з тобою. Назавжди!

Вже 6 років пройшло з тих пір, як ми одружилися. Протягом цих років я була зразковою дружиною, ідеалом для всіх чоловіків. Але ніякого відповідного ставлення до себе я не отримала. Я намагалася зберегти наш шлюб, закривати очі на багато речей, але моєму терпінню прийшов кінець: твій шеф подзвонив і сказав, що ти звільнився з роботи.

2 дні тому я по-особливому приготувалася заради тебе: поміняла зачіску, одягла нове, красиву білизну, приготувала смачну вечерю. Але ти нічого з цього не помітив.

Не знаю, що з тобою сталося, але я вже давним-давно не чула від тебе слова любові, компліменти. Ти просто з’їв свою вечерю і пішов спати. Мені було прикро, і я зрозуміла, що більше ніколи наші відносини не стануть колишніми. Загалом, я від тебе йду.

До речі, до твого брата, в США. »

Відповідь чоловіка

«Дорога моя колишня дружина

Ти не уявляєш, як я радий, що ти пішла від мене, прийнявши таке рішення. Так ми одружені вже 6 років, і ти ні разу не показала, яка ж ти «ідеальна жінка». Я змушений був дивитися телевізор, аби не слухати твої нескінченні незадоволені промови. І, знаєш, навіть це не допомогло.

2 дні тому, приїхавши додому, я помітив твою нову стрижку. І скажу одне: вона тобі не йде. Вирішив промовчати замість того, щоб подарувати брехливі компліменти. Так, і зауважив, що вечеря була зі свининою. Це – новина для нас. Але ти забула одну річ: я не їм свинину взагалі, мій брат дуже любить це м’ясо. І твою нову білизну я теж помітив, тільки на ній весів цінник «250 $». Я раптом згадав, що брат зайняв у мене грошей за день до цього. Зрозумів, що це було для того, щоб купити тобі подарунок. Шкода …

Незважаючи навіть на це, я не перестав тебе любити і вірити в наші відносини, в те, що можна все виправити. Я був готовий на все. І, тому, коли я виграв 1 мільйон $, пішов з роботи, купив для нас квитки на Балі. Хотів зробити сюрприз, але не вийшло. Ти сама мені його зробила. Бажаю вам щастя.

Прощайте! »

І так, хочу зазначити, що лист дружини – речовий доказ і допоможе чоловікові не дати дружині ні копійки.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*