![10-var-ant-v-strizhki-tal-yka](https://dobro-ta.com/wp-content/uploads/2021/01/10-var-ant-v-strizhki-tal-yka-678x381.jpg)
Для жінки після 40 років дуже важливою є стрижка. Адже завдяки їй можна приховати недоліки, підкреслити достоїнства, омолодити обличчя і освіжити образ в цілому. Тому в першу чергу у вас повинен бути гарний майстер, який розуміє і відчуває всі ваші побажання, а також враховує і свій професійний досвід, даючи правильні поради.
![10 стильних і ефектних варіантів стрижки «Італійка» для жінок 40-50 років](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/1-2.jpg)
Наступний крок – вибір стрижки. У цій статті ми хочемо навести 10 стильних варіантів італійської стрижки, яка омолоджує, роблячи образ більш виразним, стильним і елегантним.
На помірно короткі пасма
![10 стильних і ефектних варіантів стрижки «Італійка» для жінок 40-50 років](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/2-1.jpg)
![10 стильних і ефектних варіантів стрижки «Італійка» для жінок 40-50 років](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/3-1.jpg)
«Італійку» неможливо виконати на занадто коротких волоссях, тому повинна бути хоча б невелика довжина. А ось структура волосся для цієї стрижки не важлива. Завдяки об’ємній шапці з пасмами можна візуально підкоригувати форму обличчя і силует. Ще великий плюс даної зачіски полягає в тому, що укладати її можна по-різному.
Поєднання стрижки з чубчиком
![10 стильних і ефектних варіантів стрижки «Італійка» для жінок 40-50 років](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/4-1.jpg)
![10 стильних і ефектних варіантів стрижки «Італійка» для жінок 40-50 років](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/5-1.jpg)
Італійська стрижка прекрасно виглядає з будь-яким чубчиком: діагональному, прямий, довгим, коротким. Тому цю стрижку так часто вибирають жінки в елегантному віці, адже за допомогою чубка можна приховати вікові недоліки в лобовій частині. Форму чуба вибирайте в залежності від форми обличчя і його особливостей.
«Італійка» і короткий чубчик
![10 стильних і ефектних варіантів стрижки «Італійка» для жінок 40-50 років](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/6-1.jpg)
![10 стильних і ефектних варіантів стрижки «Італійка» для жінок 40-50 років](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/7-1.jpg)
Оскільки дана стрижка багатошарова і стрижеться на зразок каскаду, то вона прекрасно поєднується з укороченими чубчиками. Але в цьому випадку потрібно розуміти йде вам такий варіант чубка чи ні, адже вона може зіпсувати обличчя. Найкраще укорочена варіація підійде жінкам з тонкими рисами обличчя і виразними очима. Короткий чубчик може бути не тільки прямий, але діагональний, в формі дуги
Як укладати стрижку
![10 стильних і ефектних варіантів стрижки «Італійка» для жінок 40-50 років](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/8-1.jpg)
![10 стильних і ефектних варіантів стрижки «Італійка» для жінок 40-50 років](https://mandarynka.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/9-1.jpg)
«Італійка» завдяки своїй багатошаровості укладається в домашніх умовах досить легко. Головне, щоб стрижка була виконана правильно, тоді і проблем з укладанням не виникне.
Leave a Reply