6 незвичайних симптомів, які свідчать про проблеми з серцево-судинною системою! На них варто звернути увагу!

На наявні проблеми із серцем не обов’язково вказує характерний біль у грудях. Про порушення в серцево-судинній системі можуть сигналити не зовсім звичайні симптоми.

Набряки

Скупчення рідини в тканинах може говорити про серцеву недостатність. Якщо набряки виникають в щиколотках, до лікаря треба звертатися як можна швидше.

Головний біль

Сильні та регулярні головні болі можуть виявитися симптомом інсульту або аневризми. Головний біль у поєднанні зі слабкістю, який нагадує грип, може свідчити про те, що серце не справляється зі своєю роботою.

Біль у шлунку

Кардіологи відзначають, що саме болі в області шлунку, що нагадує гастрит, є одним з найбільш поширених симптомів, що свідчать про початок хвороби серця.

Запаморочення

Якщо вони стають регулярними, потрібно звернутися до лікаря і перевірити серце: ця ознака може бути пов’язана з порушеннями в роботі серцевих клапанів.

Різке зниження тиску

Часті епізоди падіння тиску можуть бути наслідком дисфункції мітрального клапана.

Вантаж на спині

Багато пацієнтів, у яких був діагностований серцевий напад, згодом відзначали, що до інфаркту вони відчували тиск у верхній частині тіла — немов на їх спину або груди впав якийсь вантаж. При появі такого симптому потрібно обов’язково звернутися до кардіолога.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*