4 продукти, які старять вас завчасно

Названі 4 продукти, які старять людей завчасно. Просто зменшіть в своєму раціоні кількість вживання цих продуктів.

Давно не секрет, що всі вживані продукти впливають на наше здоров’я і зовнішність, а деякі ще й старять нас зі страшною силою.

Встановлено, що на швидкість старіння організму впливають головним чином три процеси: глікація, запалення і окислення. При цьому старіє не тільки наша зовнішність, але і організм.

Названо основні продукти, які приймають активну роль в старінні нашого організму.

1. Пшениця

Вона містить один унікальний тип вуглеводів – амілопектин-А, який підвищує рівень глюкози в крові навіть більше, ніж цукор. Отже, всі продукти, виготовлені з пшеничного борошна, сприяють набагато більш високому підвищенню рівня цукру, ніж інші вуглеводи і таким чином прискорює старіння організму

2. Кукурудза

При чому не тільки сама кукурудза, але і продукти виготовлені з її участю: кукурудзяний сироп, крупа, олія, пластівці. Такі продукти суттєво підвищують рівень цукру в крові через фруктозу, яка впливає на процеси старіння в багато разів сильніше, ніж глюкоза. Ще одна негативна якість кукурудзи – наявність великої кількості Омега-6 жирних кислот, здатних викликати дисбаланс в організмі.

3. Цукор

Ця солодість не тільки сприяє ожирінню і ймовірності виникнення діабету, але і здатна зістарити вас завчасно. Цукор можна замінити природними низькокалорійними підсолоджувачами, наприклад, стевією. Якщо ж ви просто не можете жити без солодощів, що містять цукор, тоді вживайте гіркий шоколад – менше з усіх «солодких зол».

4. Рослинні олії

Корисні спочатку поліненасичені жири, які знаходяться в рослинній олії, під впливом окислення не тільки втрачають свої корисні властивості, але і стають просто небезпечними, приводячи до серйозних запальних і окислювальних процесів. Корисними рослинними оліями можна вважати тільки оливкову, кокосову і олію авокадо.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*