Хлопець розстебнув бюстгальтер своєї однокласниці, але звинувачувати стали дівчину

Школа – місце, де завжди трапляються різні конфлікти. Відносини дітей і вчителів, а іноді і батьків можуть бути конфліктними.

Цей випадок стався в одній школі з 15-річною дівчинкою і хлопцем.

Під час уроку, однокласник дражнив дівчину і смикав за ліфчик. Дівчина звернулася до вчителя, щоб той припинити неподобство, на що він порадив не звертати уваги на це. Але хлопець не вгамовувався і розстебнув ліфчик, тоді дівчина повернулася до нього і вдарила по обличчю так, що пішла кров.

Всіх покликали до директора – дівчинку, її маму, того хлопця з його батьками і вчителя.

Мама дівчинки трохи запізнилася, тому що була на роботі і прибула, як тільки могла, коли дізналася, що все дуже серйозно. Вона увійшла в кабінет директора, де усі з нетерпінням чекали її.

«Ваша дочка вдарила юнака, і у нього пішла кров. Це якесь неподобство! І все це через те, що він розстебнув їй ліфчик »- почав обурюватися директор.

Після того як вона дізналася причину її вчинку, вона звернулася до батьків хлопця:

«Значить відбулося сексуальне домагання і моя дочка захистила себе!»

Всі стали нервувати. Нікому і в голову не приходило дивитися на цю проблему з цього боку. Мама дівчинки пригрозила також звернутися в адміністрацію, щоб раз і назавжди вирішити такі проблеми.

«Якщо ти ще раз доторкнешся до моєї дочки, я на тебе заяву напишу, і ти сядеш надовго за домагання!» – пригрозила мама дівчинки і вийшла разом з нею.

Незабаром вона дійсно звернулася до адміністрації, щоб вирішити це питання.

Не дозволяйте чужим дітям ображати ваших дітей. Вивчайте, як себе потрібно вести в школі і з однокласниками!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*