«Я Закликаю Всіх, Якщо Є Хоч Якісь Гроші На Перший Час, Їхати!», – Росією Шириться Паніка: «Країна Перетворюється На Концтабір»

«Країна перетворюється на концтабір». Бізнесмен Євген Чичваркін закликає всіх їхати з країни. За його словами, незабаром з’явиться спеціальний статус для росіян, які втекли від війни.

«Я закликаю всіх, якщо є хоч якісь гроші на перший час, їхати. Залізна завіса рано чи пізно закриється, картки рано чи пізно запровадять, а перший постріл у натовп точно буде здійснено. Країна перетворюється на концтабір», – заявив Чичваркін.

На його думку, все, що створювалося в останні 30 років, «зруйновано в друзки за 35 днів божевільної військової авантюри та злочину, який вигадав Путін». Він упевнений, що Росія не розвалиться і далі житиме. Проте саме держава, яка називає себе «Путінською Росією», приречена і буде деградувати.

За словами Чичваркіна для тих, хто виїхав з Росії від війни та Путіна в Європі, може з’явитися спеціальний статус, на кшталт того, що дають біженцям-українцям. Їм допомагатимуть з відкриттям рахунків та працевлаштуванням.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*