США розбомблять Кремль за 15 хвилин після застосування Путіним ядерної зброї проти України

Ексрозвідник КДБ, колишній однокурсник президента РФ Володимира Путіна Юрій Швець в інтерв’ю головній редакторці видання “ГОРДОН” Олесі Бацман заявив, що його джерела у Сполучених Штатах заявляють – США у разі застосування Путіним ядерної зброї завдадуть Кремлю авіаудару.

Швець сказав, що у США заявили, що розглядатимуть як напад на НАТО застосування хімічної зброї проти України. Він вважає, що у разі, якби адміністрація президента США Джо Байдена “свого часу зробила приблизно таку саму однозначну заяву” щодо нападу на Україну, “можливо, ситуація не була б такою трагічною, як є”. “Щодо хімічної зброї меседж був абсолютно зрозумілий: “Якщо ви застосовуєте її проти України, ми вважаємо, що ви застосували її проти НАТО, і тоді – усе”.

Я розмовляю з людьми, які причетні до військових та інших політичних справ. Я в них запитую: як ви вважаєте, якщо він застосує, скажімо, в Україні, тактичну ядерну зброю, що буде? Вони кажуть: “Ми її розбомбимо, просто закидаємо бомбами”. Ось така була однозначна відповідь”, – додав Швець. Бацман запитала, через який час може бути “приліт до Кремля” в разі застосування Росією ядерної зброї. “Тут є одна таємниця, про яку знають, напевно, одиниці людей у Пентагоні, можливо, у Білому домі. Усе залежить від того, на якій відстані від Кремля розташовані американські підводні човни з ядерними боєголовками. Але вони вже поблизу. Це я можу сказати абсолютно точно. По-друге, є ще крилаті ракети, які свого часу розгорнув ще [президент США Рональд] Рейган, потім їх зняли у 87-му році внаслідок взаємної домовленості про ліквідацію ракет середньої дальності – три роки їх модернізували, це тепер нові ракети. І вони наразі в розпорядженні корпусу морської піхоти. Вони ніколи не були в розпорядженні корпусу морської піхоти, а зараз їх передано туди.

А що таке морська піхота? Це сили швидкого розгортання. Тобто, грубо кажучи, цей підрозділ морської піхоти може протягом години опинитися в будь-якій точці Європи, наприклад, і запускати ці ракети. Якщо вже зовсім конкретно відповідати на ваше запитання – хвилин 15. Якщо ці розумники у Кремлі думають, що вони найхитріші та їхнє місцеперебування в конкретний момент невідоме, то вони глибоко помиляються”, – відповів Швець. Він додав, що американським спецслужбам відоме місцеперебування Путіна та його “бункера”.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*