“Ми у твоєму палаці” Хакери Anonymous – Путіну: Люди дізнаються, чим насправді є економіка РФ.

Хакерська група Anonymous 25 березня почала публікувати дані, які одержала внаслідок зламу Центрального банку Росії. Про це хакери повідомили у Twitter.

Вони повідомляли 24 березня, що зламали бази російського Центробанку, та анонсували публікування таємних документів. Учора хакери злили в мережу 28 Гб інформації. Центробанк РФ, як пише “Коммерсантъ”, заперечує злам.

На сторінці The Black Rabbit World у Twitter хакери повідомили, що поширили документи “в різні точки інтернету”. “Якщо посилання зазнають цензури, ми поділимося ними за різними посиланнями”, – додали вони.

Хакери записали звернення до президента РФ Володимира Путіна. Вони розповідають про війну в Україні, жертви серед мирного населення і наголошують: більше “жодна таємниця не в безпеці”.

“Ми у твоєму палаці, ми там, де ти їси, ми за твоїм столом, ми там, де ти спиш. Декларації, кореспонденція, торговельні угоди, підписані з іншими країнами, таємниці твоїх олігархів. Твої конфіденційні відео та застосунки, які ти використовуєш. НАТО, Америка та ЄС – брехуни. Усі вони мали угоди за зачиненими дверима. Ми за невинних людей. Ми не допустимо війни, експлуатації та несправедливості. Ми – Anonymous. Нас – легіон”, – каже автор звернення.

У підписі до ролика наголошено, що “люди не мають боятися свого уряду, уряди мають боятися свого народу”.

Контекст:

Anonymous – це міжнародна група хакерів і кіберфахівців, які з політичних міркувань борються у цифровому просторі з урядами країн світу, політичними структурами й елітами. Після вторгнення РФ в Україну Anonymous оголосили війну РФ і регулярно атакують російські держструктури та держмедіа. Наприклад, вони зламували сайт міноборони РФ, порушували роботу сайтів уряду Чечні та міноборони Білорусі.

18 березня група заявила, що з моменту вторгнення російських окупантів в Україну зламала вже більше ніж 2500 сайтів російського та білоруського урядів.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*