Пояснюємо, чому не можна мити підлогу старими футболками

  • 91

Протерті старі футболки, полиняні рушники та інше ганчір’я накопичується в будинку ощадливих господинь. Вони намагаються дати речам друге життя, в тому числі пристосовують їх для миття підлоги замість спеціальних ганчірок. Прикмети не рекомендують так чинити.


Вже давно сформувалась в жінок така звичка, використовувати всі старі речі для прибирання. Але, так робити не можна. Тим більше, що в магазині зараз просто безліч ганчірок та інших засобів для прибирання.

Езотерики та астрологи попереджають: старі речі не можна використовувати для прибирання, бо можна легко накликати на себе негаразди.Реклама

Сміття потрібно прибирати не тільки матеріальне, але і енергетичне. Його хоч і не видно, але життя воно все ж псує. Щоб з ним справитись потрібно використати всі стихії. Воду – для вологого прибирання; повітря – для провітрювання; землю – а саме миючі засоби; вогонь – звичайна свічка.

Для миття підлоги не використовуйте старий одяг чи рушники, якщо вдома є дівчинка. Інакше, як вважали в давнину, вона буде приречена на самотність та не буде мати щастя в особистому житті.
Експерти радять купити спеціально ганчірку для прибирання, або окремий рушник. Особливо, не можна мити підлоги особистими речима. Це веде до хвороби.

Якщо ж все-таки кортить використати для прибирання щось старе, візьміть бавовняну фіранку. Вона точно нікому не зашкодить.Реклама

Якщо ж ви не вірите астрологам та езотерикам, то це саме говорять і вчені. На їхню думку, не можна використовувати особисті речі для прибирання. В ганчірках активно розмножують бактерії, серед яких може бути і кишкова паличка. Не говорячи вже про те, що деякі тканини просто розмазують бруд по поверхні.

Однозначна порада для всіх господинь – користуйтесь спеціальними ганчірками для прибирання, та забудьте про старий одяг.Рекл

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*