Про ці лікувальні властивості активованого вугілля ви навіть не здогадувались!

  • 175

Активоване вугілля – мабуть, найстаріший і найпопулярніший спосіб очищення.  Але, як виявляється, во
но може позбавити нас багатьох недугів. Сьогодні ми розповімо вам про те, як можна завдяки активованому вугіллю знизити рівень холестерину, підтримати здоров’я нирок та навіть відбілити зуби.

Активоване вугілля застосовують в китайській медицині в якості протиотрути. А в наш час це перший препарат при наркотичному або алкогольному отруєнні. Детоксикація – основна властивість вугілля, але далеко не єдине.

Ось 11 способів застосування активованого вугілля для здоров’я:

· Зниження рівня холестерину
Одне дослідження показало, що у людей, які протягом місяця 3 рази в день приймали по 8 гр вугілля, рівень поганого холестерину знизився аж на понад 40%. А хороший холестерин зріс на 8%. І жодних побічних ефектів.

· Засіб від здуття та метеоризму
Дослідження показують, що приймаючи активоване вугілля до прийому їжі, обсяг газів значно зменшується.

· Здоров’я нирок
Кожного дня наші нирки очищують близько 115-140 літрів крові. В результаті виробляється 1-2 л. сечі, яка складається з надлишків рідини та відходів. Нирки та печінка – найдосконаліша очисна система в природі. Однак, вживання шкідливих продуктів, таких як: цукор, сіль, тваринні білки, жири та консерванти – може призвести до ниркової недостатності або хвороб.

· Лікування харчових отруєнь
Харчові отруєння надзвичайно поширені. Активоване вугілля допоможе вам забути про такі симптоми як: пронос, блювання, біль в животі. Воно швидко та легко нейтралізує токсини.

· М’яка шкіра
Активоване вугілля як магніт витягує з нашої шкіри бруд і жир, які забивають пори нашої шкіри і старять її. А популярні засоби для очищення містять в собі багато шкідливої хімії.

· Розкішне волосся
Активоване вугілля чистить фолікули волосся та надає їм шовковистості та блиску. На відміну від шампунів та інших засобів вугілля повністю натуральний та екологічний засіб.

· Відбілювання зубів
Якщо ви хочете відбити свої зуби не витрачаючи на це багато грошей, досить присипати зубну щітку активованим вугіллям декілька разів в тиждень. Вугілля допоможе очистити зубну емаль.

· Приємний запах з ротової порожнини
Активоване вугілля прийде на допомогу, якщо вас бентежить неприємний запах з роту. Це дуже ефективний засіб для нормалізації кислотно-лужного балансу в ротовій порожнині. Вугілля захистить ясна та зуби від бактерії. Почистіть ним зуби, і не зважайте на колір – під час полоскання він зникне без сліду.

· Профілактика передчасного старіння
Активоване вугілля сприяє омолодженню та дарує вам молоду шкіру. Вживання активованого вугілля на регулярній основі допомагає вивести з організму шлаки і токсини, які шкодять органам та руйнують клітини.

· Позбавляє похмілля
Кожному з нас відоме це важке відчуття. Відмінний спосіб уникнути головного болю – перед тим як почати випивати просто прийміть активоване вугілля. Воно прекрасно виводить побічні продукти бродіння. Отже, вранці ви прокинетесь бадьорими та свіжими.

· Очищення травної системи
Ми живемо у дуже токсичних умовах – гормони росту у м’ясі, хімія в питній воді, пестициди в фруктах та овочах. Коли це все накопичується в нашій травній системі – це призводить до запалення та позбавляє нас сил. Для міцного здоров’я та хорошого самопочуття потрібно регулярно очищати травну систему. Найкраще для цього використовувати активоване вугілля. Щоб відчути себе наче немовля – спробуйте 7 днів детоксикації.

Ось так звичайне вугілля може вирішити цілий спектр розладів та проблем. Тому, користуйтесь на здоров’я!

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*