Як ранкова кава впливає на ваше життя?

  • 325

Ось уже майже половину тисячоліття кава широко відома світові і є одним з найулюбленіших напоїв. Багато людей не уявляють собі нормального початку ранку без чашечки цього ароматного, міцного, принадно смачного і напою, що бадьорить.

І сьогодні вченим відомо цілих 10 причин стосуються того, чому не потрібно відмовлятися від кави, чому так важливо продовжувати пити його щодня.

1. Кава містить антиоксиданти

І організм людини з цього напою здатний поглинати його краще, ніж з фруктів і овочів.

2. Аромат кави діє як антидепресант

До такого висновку прийшли корейські вчені. Справа в тому, що запах свіжої кави прямо впливає на білки, які відповідальні за напругу мозку і позитивне мислення.

3. Кава знижує ймовірність розвитку хвороби Паркінсона

Ця інформація була опублікована в 2012 році науковим журналом Science Daily. Вчені підтверджують, що вже хворим людям напій дозволяє краще контролювати рухи.

4. Кава захищає печінку

Теоретично, навіть при вживанні алкоголю, щоденне пиття кави більш ніж на 20% знижує вірогідність цирозу печінки.

5. Кава підвищує життєрадісність людини

Це досить смілива заява, але група вчених з Канади впевнені, що в деяких випадках активне вживання кави здатне на 50% підвищити бажання людини жити довго і щасливо, вилучити з його свідомості небезпечні думки про те, що в житті у нього все жахливо.

Як ранкова кава впливає на ваше життя?

6. Кава зменшує ймовірність раку шкіри

Дані дослідження стосувалися жінок і також вказували на те, що кава в принципі захищає шкірні покриви від УФ-випромінювання.

7. Кава підвищує результати в спорті

Справа в тому, що під впливом кофеїну зростає концентрація жирних кислот в крові, в результаті чого посилюється енергетичний обмін, що дозволяє домагатися кращих результатів при фізичних навантаженнях. Крім того, поліпшується збереження запасів вуглеводів.

8. Кава знижує ризик розвитку цукрового діабету

Для того, щоб зменшити на 50% ризик розвитку цукрового діабету 2 типу, на думку корейських вчених, потрібно пити не менше 4 горняток напою на добу.

9. Кава стимулює мозок

За повідомленням телекомпанії CNN, напій підвищує когнітивні здібності людини.

10. Кава підсилює відчуття щастя

До такого результату прийшов Американський Національний інститут охорони здоров’я. Щоб почати на 10% більше позитивно сприймати життя, потрібно пити від 4 горняток кави в тиждень.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*