Ось 2 перевірених способи відбілити шкарпетки і сорочки так, що вони будуть як нові!

  • 132

Біла сорочка здатна врятувати будь-який образ, ось тільки що може врятувати білу сорочку від жовтизни? Зізнайтеся, неприємно надягати свою улюблену блузу і розуміти, що вона вже давно втратила свій білосніжний колір. Що ж, не варто впадати у відчай, адже є кілька способів, які здатні її реанімувати.

Перший варіант

Щоб відбілити свої речі, змішайте воду і кілька ложок соди. Замочіть в цій суміші свої речі і залиште на ніч. На ранок виперіть в звичайному режимі. Якщо ви помітили, що жовті плями залишилися на тому ж місці, в розчин можна додати невелику кількість солі, довести його до кипіння і вже тоді замочувати річ.

Другий варіант

Для цього способу вам знадобиться аспірин. Розчиніть 5 таблеток у воді і замочіть речі в цьому розчині на 15 хвилин. Потім можна прати.

Якщо у вас немає часу на всі ці процедури, ви можете просто додати аспірин до свого прального порошку.

Випадково випрали білі речі з червоним носком? Не біда!

Не варто впадати у відчай і думати, що ця річ назавжди пішла в загробний світ. Щоб повернути речам білий колір, ви можете замочити їх у розчині з води і лимонного соку і кип’ятити 15 хвилин.

Якщо ви переживаєте, що річ може пошкодитися під час кип’ятіння, просто спробуйте додати до прання трохи звичайного оцту. Він також має властивість повертати речам білий колір.

А якими порадами по відбілюванню речей користуєтеся ви?

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*