Помилки, які роблять наречені при виборі обручок, та як їх уникнути

  • 209

5 найпоширеніших помилок.

Обираючи обручки, слід пам’ятати, що цю прикрасу носять довгий час, а буває, що й не знімають роками. Та часто люди роблять помилки у процесі вибору цього весільного атрибута, інформує Ukr.Media.

Покупка в останній момент

Вдаватися до весільних клопотів потрібно неквапливо, без зайвої метушні та стресових ситуацій. Для вибору кілець на весілля необхідно виділити час. Можливо, спершу варто переглянути якісь варіанти в інтернеті, щоб розуміти, від чого відштовхуватися далі.

Адже здійснюючи такі важливі покупки в останній момент, можна зіткнутися з деякими неприємностями:

  • Моделі, яка вам сподобалася, може не бути в наявності в потрібному розмірі. Треба довго чекати на її доставку.
  • Асортимент обручок дуже малий. Доведеться вимушено купувати кільця, які не викликають у вас захвату

Щоб не переплачувати, треба мати час, аби порівняти вартість вподобаних обручок у різних ювелірних магазинах.

Надмірно химерний дизайн

Сучасна ювелірна індустрія пропонує обручки на будь-який смак, наприклад, з різнокольоровими каменями або яскравою емаллю.

Кожна наречена мріє про оригінальну та унікальну обручку, а не таку, як у подруг. Перестаратися у прагненні виділитися дуже легко. Зате поєднати дуже нестандартне кільце з повсякденним образом може виявитися складним завданням.

Обручка може бути виконана в цікавому дизайні, та при цьому бути в гармонії з іншими ювелірними прикрасами які за кольоровою гамою, так і за стилем.

Занадто просте кільце

Протилежний варіант — вибір дуже простих кілець. Тонкі класичні обручки не втрачають популярності через невисокі ціни і практичність. Однак, ці моделі виглядають старомодно і підходять далеко не всім. Наприклад, на пухкеньких жіночих пальчиках або великих чоловічих пальцях такі обручки виглядають недоречно.

Навіть якщо фінансові можливості на весільні витрати обмежені, можливо, варто заощадити на чомусь менш важливому і звернути увагу на колечка з поодинокими дрібними діамантами або фіанітами, щоб бодай мінімально проявити свою індивідуальність. Можна також поекспериментувати з кольором металу.

Виступаючі елементи прикраси

Обручки можуть бути інкрустовані дорогоцінними або напівкоштовними каменями, які виступають над поверхнею виробу, або мати рухомі елементи. Такі прикраси виглядають дуже ефектно.

Проте, слід пам’ятати, що обручку носять і влітку, і взимку під рукавичками. А виступаючі елементи можуть поранити, пошкодити одяг або зачепитися за волосся господині.

Неправильно підібраний розмір

Обручки обов’язково потрібно приміряти перед покупкою. Робити це краще в кінці дня, щоб уникнути врізання кільця у шкіру через невеликі набряки рук, які з’являються під вечір. Кільце має легко зніматися, не бовтаючись при цьому на пальці.

Навіть, якщо ви знаєте свій розмір обручки, потрібно поміряти вподобане кільце. Оскільки через особливості дизайну воно може занадто щільно або вільно сидіти на пальці. У першому випадку можливі набряки, у другому існує ризик загубити кільце під час рухів.

Інформація про найбільш поширені помилки при виборі обручок допоможе з легкістю їх уникнути під час підготовки до власного весілля і отримати від покупки тільки позитивні емоції.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*