Як відрізнити суху шкіру від зневодненої та правильно доглядати за нею

 • 76

Догляд за сухою шкірою відрізняється від догляду за зневодненою.

Найчастіше ми не отримуємо очікуваний результат від догляду через те, що колись неправильно визначили тип шкіри. Якщо з жирним і комбінованим типом ще зрозуміло, то відрізнити зневоднену шкіру від сухої самостійно може не кожна жінка. Догляд, як ви розумієте, у двох випадках буде відрізнятися. Ми вирішили поговорити про те, як саме розпізнати свій тип шкіри і не помилитися з підбором доглядових засобів, інформує Ukr.Media.

Ознаки сухої шкіри

 1. Суха шкіра містить мінімальну кількість жиру, можна сказати, практично його не виробляє.
 2. Суха шкіра ніколи не має помітних пір. Напевно, це одна з головних ознак даного типу.
 3. Суху шкіру завжди легко пересушити навіть просто умиваючись водою.
 4. На такій шкірі ви не помітите активний жирний блиск.
 5. Часто зустрічається лущення.
 6. За відсутності достатнього догляду може стати тьмяною.

А що ж із зневодненою?

З даною проблемою може зіштовхнутися володарка будь-якого типу шкіри, як сухої, так і жирної. Зневоднення не можна вважати типом шкіри, це її стан. Які ознаки зневодненої шкіри?

 1. Низький вміст води.
 2. Можливий розвиток стану зневоднення на жирній шкірі. Цей стан можна виправити, підібравши правильний догляд разом зі своїм косметологом.
 3. Пори можуть бути як помітними, так і зовсім маленькими.
 4. Шкіра може бути сухою і жорсткою, при цьому можуть проявлятися жирний блиск і запалення, чого зазвичай не спостерігається на сухій шкірі.

Нагадаємо, це стан, а не тип шкіри. Його можна змінити за бажанням, а от з типом шкіри доведеться змиритися.

Розбираємо догляд за сухою та зневодненою шкірою

Одне з головних правил під час догляду за сухою шкірою — поповнення нестачі жиру і необхідний захист. Щоб вирішити цю проблему, використовуємо засоби, що містять натуральні олії, бджолиний віск і кераміди. Можна використовувати щільні креми, які навряд чи заб’ють пори. Що стосується очищення, необхідно уникати жорстких засобів, а також м’яких із вмістом спирту. Краще за все підібрати міцелярну воду або молочко, яке не буде перетворювати шкіру на наждачний папір з ранніми зморшками.

Експерти радять підібрати багатоступеневий догляд за сухою шкірою, припустимо, зволожувальну емульсію, сироватку і потім крем. Таким чином шкіра буде краще захищена від зовнішнього впливу агресивного середовища. Крім того, попри сухий тип, вона потребує відлущування, але забудьте про скраб, ваш варіант — легкий поверхневий пілінг. І останнє — на упаковці вашого ідеального засобу завжди стоїть позначка “dry skin”.

Як бачите, грамотний догляд не дозволить навіть найбільш сухій шкірі виглядати погано. А тепер подивимося, як саме можна впоратися з проблемою зневоднення шкіри.

На відміну від засобів для сухої шкіри, які містять поживні компоненти, власницям зневодненої шкіри варто звернути увагу на засоби з позначкою “зволожувальний”. У складі такого засобу наявні гліцерин, гіалуронова кислота, пропіленгліколь, а також хітозан.

Що стосується кремів, намагайтеся підбирати склад, який не містить мінеральних олій, краще за все надавати перевагу сироваткам і легким емульсіям, особливо якщо ми говоримо про жирну і зневоднену шкіру.

Важливе правило — після вмивання наносимо тонік відразу ж, після чого переходимо до подальших етапів догляду, не потрібно чекати, поки уся волога піде зі шкіри. Як і у випадку з сухою шкірою, регулярно відлущуємо зневоднену шкіру, але знову ж таки — м’яким пілінгом і ніяких скрабів. Крім зовнішнього догляду, важливо дотримуватися водного балансу і вживати не менше 1,5 л води на день. Однак будьте обережними, якщо у вас є проблеми з сечовидільною системою, проконсультуйтеся з фахівцем.

Джерело

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*